2737
2734
عنوان

هرشب دعوا فحش خسته شدم حالم از زندگی متاهلی بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 5871 بازدید | 114 پست
 من با یکی اینجوری گیر کردم😔

بلاک کنین 

مگه مجبورین 

هیچ کس و هیچ چیز تو دنیا ارزش ناراحتی شما رو نداره 

اولش سخته وابسته شدین 

بعدش راحت میشه

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
بهش گفتم چرا همون اول نگفتی گفتم حسمو گفتی با در ارتباط بودت مشکلی ندارم گفت الان حسم اینه اصلا با ک ...

ایشون خیلی به خودش مغروره 

رها کن عزیزم 

بهترش قسمتت میشه

با کسی باش که کنارش حالت خوب باشه گل 

نه اینکه بار غم و مشکلاتش به شما اضافه بشه

اونم با این برخوردا عذاب بکشین

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🥲🥲🥲

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔
2740
چرا ازش چت دیدم نامزدی کتک کاری ولی من دهنمو بستم ب کسی چیزی نگفتم ولی الان دیگ نمیگذرم

عزیزم من ۲۰ ساله متاهلم ب امید درست شودنش نشستم بدتر و بدترم شود ب جای رسیدم ک یک مرده متحرک شودم ۳ تا بچه بی گناه این وسط آمدن الانم داره کارم ب جدایی میکشه اینجا فقط نگران بچهام ک هنوزم دوستش دارن اگرم جدا نشم سکته میکنم پس اول راهی مشاوره برو تا اگر زندگی ات درست بشو نیست از این اول جدا بشی نه مثل من فدا بشی برای کسی ک انسان نیست

1 ماه از ازدواج میگذره و این همه مشکلات؟؟ 

واقعاچرا؟ 

4سال هم که باهم دوست بودین چجوری از همدیگه به شناخت نرسیدید؟ 

نمیتونم و نمیشه رو بزار کنار دختر خوب

اولا که باهم حرف بزنید و مشکلاتتونو حل کنید. زندگی متاهلی که اینجوری نمیشه😑. بحث یه عمر زندگی هس

اگه هم دیدی درست نمیشه از بزرگترا کمک بخاین.. که بیان مشکلاتتونو حل کنن(نه که بدتر ازشما رفتار کنن و اوضاع بدتر بشه) 

اگه دیدی هرتلاشی کردی و نتیجه نداد از اون زندگی بیا بیرون. به فکر خودت و آیندت و اعصابت باش

دوست من بیشتر از 10 سال  برای درست شدن زندگیش تلاش کرد جوونیش رفت.. اعصابش و جسمش داغون شد

ولی دید دیگه نمیتونه.. حاضر شد برگرده خونه باباش حرف بشنوه، دعوا داشته باشه ولی تو خونه اون نباشه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
برام عجیبه چرا همه ازدواج‌های عشق عاشقی تهش اینطوری میشه 💔☹️

سنتی هم اینجوریه عشق و عاشقیم ادم میمونه چی خوبه چی بد فردا دخترمو با چه روش باید شوهر بدم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
سنتی هم اینجوریه عشق و عاشقیم ادم میمونه چی خوبه چی بد فردا دخترمو با چه روش باید شوهر بدم 

همین الان که سن ازدواج خانوما به ۳۰ سال رسیده و در آقایون به ۴۰ سال... واقعا فکر کردی بچه‌های ما مثلا ۲۰ سال بعد اصلا ازدواج میکنن؟😂😂

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

دیگه اینقد ازین تاپیکا دیدم دلم میخواد تا اخر عمر مجرد بمونم

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2706