2733
2734
عنوان

هرشب دعوا فحش خسته شدم حالم از زندگی متاهلی بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 5875 بازدید | 114 پست
برام عجیبه چرا همه ازدواج‌های عشق عاشقی تهش اینطوری میشه 💔☹️

همه نه 

جمع نبند عزیزم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
 همین الان که سن ازدواج خانوما به ۳۰ سال رسیده و در آقایون به ۴۰ سال... واقعا فکر کردی بچه‌های ...

بهترین کار اینه ازدواج منسوخ بشه تو ایران چقدر ازدواج اجباری داریم تو ایران با بچه هایی از این خانواده اجباری بدنیا اومدن و نابود شدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان که سن ازدواج خانوما به ۳۰ سال رسیده و در آقایون به ۴۰ سال... واقعا فکر کردی بچه‌های ...

یعنی تا اخر عمر تنها میمونن 🥲🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

عزیزم مشاوره قبل ازدواج رفته بودین ؟

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2728

عشقی در کار نیست مردا تو دوره دوستی یا قبل عروسی خودشونو فرشته نشون میدن همین که برن زیر یه سقف روی واقعی شونو میبینی 

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)

عجیب نیست

وابستگی عاطفی که تو دوران دوستی ایجاد میشه باعث میشه عیب های طرف رو نبینی یا تحمل کنی حتی خیانت

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
همه نه  جمع نبند عزیزم

دقیقا از دیروز با یه خانمه بحث دارم ، من هی میگم جم نبند ، تو از کجا امار دقیق داری اخه !! میگه خیر همینه ک هست ! 

البته منظورم این عزیز که کامنت گذاشته نیست ، حتما منظورشون دوستیای ابکی هست که بدون توجه به زنگ خطر ها جلو میره 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
همه نه  جمع نبند عزیزم

لااقل منی که تو اطرافیانم دیدم، میتونم بگم اکثرشون اینطوری بودن

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2740
بهترین کار اینه ازدواج منسوخ بشه تو ایران چقدر ازدواج اجباری داریم تو ایران با بچه هایی از این خانوا ...

درسته🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی تا اخر عمر تنها میمونن 🥲🥲

نمیدونم فقط فکر میکنم ازدواج در سالهای آینده خیلی کمتر بشه همین الانشم نسبت به سالهای گذشته واقعا کم شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لااقل منی که تو اطرافیانم دیدم، میتونم بگم اکثرشون اینطوری بودن

بله بهترش اینه بگیم اکثریتشون 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
سنتی هم اینجوریه عشق و عاشقیم ادم میمونه چی خوبه چی بد فردا دخترمو با چه روش باید شوهر بدم 

منم سنتی ازدواج کردم الان ۳ماه از ازدواجم میگذره و الان خونه پدرمادرمم

منم مشکلم با همسرم همین بود فحاشی و ضرب شتم و تهدید به قتل و حبس خانگی و قطع کردن ارتباطم با خانوادم  و....

منم سنتی ازدواج کردم الان ۳ماه از ازدواجم میگذره و الان خونه پدرمادرمم منم مشکلم با همسرم همین بود ...

متاسفم ازدواج واقعا ریسکه چه برا خانوم چه برا آقا 🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2706