2733
2734
عنوان

هرشب دعوا فحش خسته شدم حالم از زندگی متاهلی بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 5875 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش حسمو گفتم گفت مشکلی بت در ارتباط بودن ندارم امشب بهش پیام دادم گفت نمیخوام با شما باشم اصلا تو ر ...

اجی همین دیروز یه تاپیک.بود اگ جستجو.کنی پیداش میکنی ی خانمی بود ک مجردیش عاشق پسر فامیل میشه اون پسر عاشق دختر داییش گمونم ب دختره میگه من نمیخامت میره با دخترداییش نامزد میکنه معلوم نیس سر چی بهم میخوره خانوادش میان خاستگاری این خانم  پسره روز خاستگاری بهش میگه من دوستت ندارم  این پیش خودش فکر میکنه اره من باهاش ازدواج کنم ایقد بهش محبت میکنم ک عاشقم بشه ده ساله زندگیشون جهنمه ی دختر طفل معصومو کشیدن تو زندگی ک پدرش اصلا اهمیتی ب بچه خودشم نمیده  خانمشو زندانی کرده کتک میزنه خرجی نمیده و خیلی چیزای دیگه

ما از ی ساعت دیگه خودمون خبر نداریم ولی خدا آگاهه 

2742
صحبت های شما رو باید دخترهای مجرد با با دقت گوش کنن ازدواج بزرگترین اشتباه تاریخ بشریت 

من بعنوان تجربه شخصی خودم میگم 

هیچوقت از رفتارهای منفی افراد خانواده و حتی فامیل نزدیک و دورتون به همسرتون چیزی نگید تا میتونید خودتون وخانوادتون و فامیلتون رو پیشش بالا ببرید.اصلا از گذشتتتون بهش چیزی نگید.تا میتونید از خاطرات قشنگ گذشتتون براش تعریف کنید.و اگر هم شاغلید اجازه بدین همسرتون براتون لباس و مایحتاجتون رو بخره.و خودتون رو کم توقع نشون ندین.تجربه های من بود تو زندگیم.

2740
ب چ دلیل ایقد کتک میزنه مگه عزراییله یعنی بی دلیل

به دلیل اینکه دلم میخواد زندگی نرمال داشته باشم ولی ندارم رفتامد می‌خوام نمی‌ذاره درس خواندن می‌خوام نمی‌ذاره هرچی فکرش بکنی سرم آورده اینستا ازم گرفته هرچی هیچ حقی نداشته برام 

@ sssui

بهش حسمو گفتم گفت مشکلی بت در ارتباط بودن ندارم امشب بهش پیام دادم گفت نمیخوام با شما باشم اصلا تو رابطم گفتم میدونم الکی میگی برم گفت اصلا باشم یا نباشم ب خودم مربوطه مزاحمم نشو بلاکت میکنم وگرنه گفت از اولشم بهت ففهموندم حسم چیه مزاحمم نشو و ارزشتو کم نکن 

بلاکش کن عزیزم  چی فکر کرده با خودش؟😐 ولش کن حیف اعصابت و آرامشت نیست  لایق شما نیست&n ...

بهش گفتم چرا همون اول نگفتی گفتم حسمو گفتی با در ارتباط بودت مشکلی ندارم گفت الان حسم اینه اصلا با کسیم گفتم بهش من کنارت میخوام باشم درد دل کنی باهام کنارت باشم و ... گفت بیش از این اصرار نکن خودتو ارزشتو کم نکن مجبور میشم بلاکت کنم چرا ازش نمیگذرم خدا ازش نگذره میدونی چرا چون حسمو پاک گفتم گفت مشکلی ندارم امشب خوارن کرد

خب دردش چیه؟بخدا این تایپیکارو دیدم میترسم بعد از ماه رمضون بله برونمه ماهم ۳سال دوست بودیم

عزیزم تو این  شب های قدر دعا کن و از خدا بخواه که زندگیت اگر سالم باشه و هیچ چیز حرومی داخلش نیاد و اگر قراره خدای نکرده زبونم لال طرفه خیانتکار از آب درآد از خدا بخواه که کمکت کنه و اگر این ازدواج به صلاح توست سر بگیره 

2706