2752
2734
عنوان

هرشب دعوا فحش خسته شدم حالم از زندگی متاهلی بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 5933 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه همه ی ما زنا بی پناهیم یه چیز مشترکه... مخصوصا توی کشور ما که طلاق بگیریم حتی هم نوع خودمون راجبمون چه فکرایی که نمیکنه...

اما کاش حواسمون باشه از چاله ک درمیایم نیفتیم توی چاه. مطمئن باش توی این ۴ سال هم یه نشونه هایی از این رفتاراش داشته تو چشاتو بستی. من همیشه میگم زندگی مجردیمون اگه جهنم بود حداقل ازدواجمون درست باشه ک مجبور نشیم تااخر عمر بسوزیم و بسازیم.

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
2731
@ sssui

بهش حسمو گفتم گفت مشکلی بت در ارتباط بودن ندارم امشب بهش پیام دادم گفت نمیخوام با شما باشم اصلا تو رابطم گفتم میدونم الکی میگی برم گفت اصلا باشم یا نباشم ب خودم مربوطه مزاحمم نشو بلاکت میکنم وگرنه گفت از اولشم بهت ففهموندم حسم چیه مزاحمم نشو و ارزشتو کم نکن 

شما آدم اشتباه انتخاب کردی 

تو دوران نامزدی خیانت دیدی کتک خوردی باز ادامه دادی 

دلیل نمیشه همه آقایون بد باشن یا ازدواج و متاهلی بد باشه 

در کل برای فرار از خونه پدر ازدواج کردین 

حالام برین پیش مشاور 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
بهش حسمو گفتم گفت مشکلی بت در ارتباط بودن ندارم امشب بهش پیام دادم گفت نمیخوام با شما باشم اصلا تو ر ...

بلاکش کن عزیزم 

چی فکر کرده با خودش؟😐

ولش کن حیف اعصابت و آرامشت نیست 

لایق شما نیست 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤