2737
2734
عنوان

دوستان بنظرتون واقعیت داره؟

118 بازدید | 4 پست

واقعیت داره ک بنده هایی ک با زجر و بیماری میمیرن جاشون بهشته؟

من از بچگی تا الان هزار نوع زجر و بیماری کشیدم جدیدا هم این مزید بر علت شد🥀

کلا کسی که صبر داشته به اتفاقات و سختی هایی که براش پیش اومده و قسمتش بود و بیشتر نزدیک خدا شده پاداش غیرقابل وصفی داره ، بیماری هم همینجوره، کمترین اثرش پاک کردن گناهانه

عجب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله واقعیت داره. خدا هرکی دوست داره تو این دنیا عذاب میده. اون دنیا عوضش بهش میده. وگرنه کسی را که مورد غضبش هست کاری باهاش نداره. اونوقت میبینی چه زندگی خوش و خرمی داره. علارغم همه بدی هایی که کرده. بعد اون دنیا پدرش درمیاره.

منن بیماری داشتم که مدتها به خودکشی فکر میکردم. خداراشکر خوب شد. بیماری من جز 10 بیماری دردناک اول دنیاست. نمیگم چی بود. دردناک ترین بیماری‌ها سرچ کنید. یکی از اون ده تا من داشتم. اتفاقا دکتر میگفت تا آخر عمر باهاته. ولی درمانش خودم پیدا کردم. و دوساله خوب شدم به لطف خدا. 

کسی که خودکشی کنه. جاش قعر جهنمه. مواظب باشد. من براتون دعای بلندی  کردم. اینهم احتمالا اولین پست من هست. درسایت. برام مهم بود که حتما اینا را بگم. 

در دل تاریک‌ترین لحظات زندگی بالاخره یه روزی روزنه امید پیدا میشه

خانمای عزیز آقا هستم. اینقدر به اسم خانم گیر ندید. چون با اسم اقا بیاییم تیربارون میکنید. خودم اعتراف کردم. دیگه چی میخوایید? 
2728

کتابی که خودم خوندم و خیلی تو روند سرعت درمان تاثیر داشت. انسان شفابخش از خوزه سیلوا بود. از نظر ذهنی روی بیماری خودم خیلی کار کردم. حتما بخرید و بخونید. 

فعلا از دکتر شکایت کنید دیه بگیرید

خانمای عزیز آقا هستم. اینقدر به اسم خانم گیر ندید. چون با اسم اقا بیاییم تیربارون میکنید. خودم اعتراف کردم. دیگه چی میخوایید?