2737
2734

داریم جدا میشیم رفتیم دعا نویس گفتش طالعتون یکی نیست و جدا میشید همشون همینو میگن 

دقیقانم‌‌باهم نمی‌سازیم 

یعنی اگه طالعم با. این نیست پس باکیه؟در آینده میتونم ازدواج کنم؟

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗

افرینننن کار خیلی خوبی کردی رفتی پیش دعا نویس 😕

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا یعنی چی با این نیست پس با کیه😄

اینا با حروف ابجد اسما به این نتیجه میرسن که ستاره طرفین جفت نیست یا طالع شون نمیخوره. و طبق اون حروف من و همسرم، خواهرم و همسرپ، مامان و بابام هیچکدوم ستاره مون جفت نداریم!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

جدی جدی متوجه نشدید همه اینها چرته و دلیل جدا شدنتون اینه حرف همو نمیفهمید نمیخواید  برای زندگیتون تلاش کنید و گاهی یکی کوتاه بیاد 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷

والا من ک اعتقاد نداشتم .قبل ازدواج باهمسرم خالم زنگ زد یه ستاره بین گفت طالعشون یکی نیس ، یابچه دارنمیشن یا جدامیشن ...من ک قبول نکردم و گفتم بروباباچه حرفها....ولی کم کم ب حرفش رسیدم ....واقعا تو طالع ما بچه نیست 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

اپلیکیشن علم اسامی رو از بازار دانلود کن کامل بخون ازش استفاده کن این چیزا دعا نویس نمیخواد که طالع ازدواج ارتعاش اسمت همچی رو داره کاملا هم علمی همچی رو توضیح داده امیدوارم بدردت بخوره

مام همینطور لی واقعا میخوای زندگیتوبرپایه  این بسازی بابا اونا ک نعوذوبلاه خدانیستن یه فامیل داشتیم طالع گرف گف فقط همین سرنوشتت بااین آدم گره خورده ولی بعدا جداشدن باباجدی نگیر ماشاله عاقلی که

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا
2740