2737
2739

نذر سفره ابوالفضل داشتم. پشیمون شدم ب دلایلی

چجوری جبران کنم

یا نکنم اصلا 

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم چند تا غذا درست کن بده دست مستحق یا کارگرای شهرداری از هزار تا سفره کشیدن بیشتر ثواب داره

خوبع اره

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
2742
هدیه کن  به حضرت ابوالفضل   برای  عاقبت بخیری

چجوری متوجه نشدم؟ 

غذا  بده  به  گربه  ها   یا غذا بده بچه های کار  یا  کارتون خوابا ...

مرسی ممنون خوبه اره