2737
2739

اصیل نیستن..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی عوضین بعضیا  هر چی از یه نفر سوال میپرسیم (به جز اون نمیتونه کس دیگری جواب بده) نه سین م ...

من جات بودم بیخیال میشدم.. حاضرم جواب سوال و ندونم ولی منت همچین اشخاصی و نکشم..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2728
دیگه ولش کردم خیلی عوضین بعضیا خداکنه به جایی نرسن 

یا رب مبادا گدا معتبر شود..  

2740
هعی همه اینطور نیستن خیلیا رو دیدم فقیر بودن و به یه جا رسیدن ولی اینجور مغرور نشدن

اره دو طرفه است هم فقیر هم ثروتمند درست حسابی خاکی یه هر جا که برسه باز اون آدم قبل شهرت و معروفیتشه

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
اره دو طرفه است هم فقیر هم ثروتمند درست حسابی خاکی یه هر جا که برسه باز اون آدم قبل شهرت و معروفیتشه

دقیقا

و من بیشتر کم توقعیم شد

که نه سین میزنه نه جواب میده

و پروفایل عوض میکنه که بگه اره انلاین میشم ولی جوابتو نمیدم

خب اگه میخواد جواب نده بزنه یلاک کنه اینجوری ادم کمتر در انتظار میمونه

دقیقا و من بیشتر کم توقعیم شد که نه سین میزنه نه جواب میده و پروفایل عوض میکنه که بگه اره انلاین ...

عزمزمه من اونطرف ماجرا نیستم اما مشخصه که این آدم مشکلی داره ولی شایدم شما به خودت میگیری 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔