2737
2739

یجوری شدم روحیم خرابه واسترس وفشار دارم 

ولی نمیدونم الان این چیز از روحیمه یا جسمم 

الان حال ندارم اصلا انگار فلجم با زور حرف میزنم انگار انگیزه حرف زدن ندارم دوست ندارم یه کسی جواب بدم کاریم نمیتونم بکنم چند ساعت شاید فقط به روبه رو نگاه کنم بعد کلی قهوه هم خوردم ک حال داشته باشم هیچ کمکی نمیکنه یجورایی  چیزی حس نمیکنم حتی صورتمم انگار فلج شده یجوری وقتی به آینه نگاه میکنم یه صورت پایین لبم یعنی حالت ناامیدی گرفته توانی ندارم بهش حالت بدم انگار همون‌جوری مونده 

بعد افسردگی هم دارم ک ولی با قهوه اینا میتونستم به درسم ادامه بدم ولی الان انگار قفل شدم توان حرکت ندارم تا اینارو بنویسم کلی سختم شد بعد وقتی کتاب میگیرم دستم کلمات رو نمی‌فهمم قفل شده مغزم بعد قفسه سینمم درد می‌کنه وخیلی تند میزنم انگار ک یکم دیگه می ایسته 

بعد چند روزه هم کلی وزن کم کردم وسردرد دارم 

چیکار کنم درست بشه قرصی چیزی راهی ؟ همین ک‌ نمیتونم درس بخونم الان بیشتر میزنه ضربان قلبم وقفسه سینم درد میگیره از استرس 

لطفا یه چیزی بگید راهی نیست سریعتر خوب بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو تو ک روزی 13 ساعت درس میخونی معلومه اینجوری میشه دگ. درس خوندن تهش 5 ساعت

ن‌نمیخونم من بابا 

حالم خوب نیست همش ول میکنم درسو تا حالا یه ۱۳ نرسیدم ولی ۱۱.۱۲رسیدم ولی میخواستم ک بخونم 

یه مدت میخونم ول میکنم الانم‌ تو دوران ول کردنمم 

هیچ امیدیم ندارم دیگه 

2728