2733
2739
عنوان

نصیحتی از طرف شما به من😍✨️🫂

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 27 پست
کسی که خودکار محبت نکنه،هرچقدرم سعی کنی،نمیتونی تغییرش بدی و فکر هم نکن اگر بهشون بگی،چیزی عوض میشه، ...

دقیقا درسته

همینارو تو زندگیم همیشه میدونم و دنبال میکنم

عشق و محبت زوری نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

روی هدفت بمون حتی با سخت ترین مشکل جا نزن چون تو میتونی اونطور که میخوای زندگی کن محتاج محبت هیچکس هم نباش خودت به خودت محبت کن و نذار حرف دیگران روی زندگیت تاثیر بذاره

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

فقط تو رو قرآن عاشق نشو و وارد رابطه نشو تا بعد از کنکورت اونم با آدم درست و حسابی قدر این لحظه هات رو بدون و خوش باش سعی کن خوب بگذرونی این روزا رو ک بعدا حسرت نخوری آرزومند موفقیتت عزیزم❤️

فقط تو رو قرآن عاشق نشو و وارد رابطه نشو تا بعد از کنکورت اونم با آدم درست و حسابی قدر این لحظه هات ...

مرسییی عزیز دلم همچنین

خیلیا بهم اینو گفتن که عاشق نشو و اینا

شخصیتم جوریه که خیلی سخت عاشق کسی میشم و به هیچکس اعتماد ندارم 

و حقیقتا خیلی محتاط باید رفتار کنم اگه بخوام برم تو رابطه

درحالی که همکلاسی هام که تیزهوشانین انقدر عزت نفسشون پایینه که تقریبا ۷۰ درصدشون دوس پسر دارن و این خیلی بدهههه