2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من  شامپو بنفش پیلون گرفتم برای گرفتن زردی موهام خوبه راضیم. شامپو  رنگساژ buگرفتم اصلا خ ...

عکسشو میدی؟ و اینکه این رنگی ک عکسشو بالاتر ریپلای کردم برای دوستان یاسی دودی بنظرت چطور 

2740
عکسشو میدی؟ و اینکه این رنگی ک عکسشو بالاتر ریپلای کردم برای دوستان یاسی دودی بنظرت چطور 

خوشرنگه اون ، خوبی شامپو رنگ اینه که میتونی موهاتو هر رنگ که میخای در بیاری تنوعش زیاده 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
جدی بگیرم همینو بنظرت؟ اره اخه اینی ک زدمم سنمو بالا برده کلا دکلره سنو بالاتر نشون میده؟

ببین اگه فقط یه تیکه از موهات یکم بنفش تیره تر بگیر

کلا رنگای بلوند یا دودی و رنگ استخونی سن رو بالاتر نشون میدن

ولی اگه کل موهاته و مطمئنی همین شکلی درمیاد بگیر 

ببین اگه فقط یه تیکه از موهات یکم بنفش تیره تر بگیر کلا رنگای بلوند یا دودی و رنگ استخونی سن رو بال ...

ببین جلوی موهام لایت پر دراورده جلوی موهامو بلنده حدود ۲۰ تا فویل فقط واس جلو دراورده پره امیدوارم متوجه شده باشی چجوریه چ کنم بنظرت حالا

2706