2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من  شامپو بنفش پیلون گرفتم برای گرفتن زردی موهام خوبه راضیم. شامپو  رنگساژ buگرفتم اصلا خ ...

عکسشو میدی؟ و اینکه این رنگی ک عکسشو بالاتر ریپلای کردم برای دوستان یاسی دودی بنظرت چطور 

عکسشو میدی؟ و اینکه این رنگی ک عکسشو بالاتر ریپلای کردم برای دوستان یاسی دودی بنظرت چطور 

خوشرنگه اون ، خوبی شامپو رنگ اینه که میتونی موهاتو هر رنگ که میخای در بیاری تنوعش زیاده 

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
جدی بگیرم همینو بنظرت؟ اره اخه اینی ک زدمم سنمو بالا برده کلا دکلره سنو بالاتر نشون میده؟

ببین اگه فقط یه تیکه از موهات یکم بنفش تیره تر بگیر

کلا رنگای بلوند یا دودی و رنگ استخونی سن رو بالاتر نشون میدن

ولی اگه کل موهاته و مطمئنی همین شکلی درمیاد بگیر 

ببین اگه فقط یه تیکه از موهات یکم بنفش تیره تر بگیر کلا رنگای بلوند یا دودی و رنگ استخونی سن رو بال ...

ببین جلوی موهام لایت پر دراورده جلوی موهامو بلنده حدود ۲۰ تا فویل فقط واس جلو دراورده پره امیدوارم متوجه شده باشی چجوریه چ کنم بنظرت حالا

2706