2737
2734
عنوان

کاش واس تربیت بچه های بی ادبتون وقت بزارین (بعضیاتون)

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 23 پست
گویا خودت هم مثل بچه ها رفتار کردی

نه توقع داشتی ماچش هم بکنم؟ 

داشتم میوه میچیدم همش صدا میزد 

گفتم باشه عزیزم صبر کن یه لحظه شما برو آب میارم 

یهو گوشی رو پرت کرد قشنگ وسط پیشونیم اگه میخورد به چشمم چی ؟

خوب کردی.  امیدوارم دیگه آشتی نکنن هیچوقت

امیدوارم ! 

ازش بدم اومد 

اگه دو ساله بود بخدا چیزی نمی گفتم بهش 

ولی ۷ سال بخدا که کم سنی نیست حداقل واس این کار ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم زدی؟؟؟؟مجردی؟؟؟؟ ببخش هنگ کردم خندمم گرفته😅

اره زدم 

اگه مامانش اونجا نبود همون لیوان رو پرت میکردم طرفش 

جور بی تربیتی اون و بی صلاحیتی و بی خیالی مادره رو بقیه نباید بکشن ‌‌. همین کار رو اگه با یه بچه میکرد بخدا صددرصد یا میکرد یا ناقص میشد 

2728
بعضیا با چیزی به نام تربیت آشنا نیستن.  اینو خیلی راحت از رفتار بچه هاشون میشه متوجه شد که یک پ ...

حق زدن نداشتم ؟ 

اگه کور میشدم پدر مادرش چه غلطی میکردن؟ 

دو ساله نیست که 

اگه همین رفتار رو تو مدرسه با همسن خودش داشته باشه یا همین کار رو بکنه قطعا یکی رو ناقص می‌کنه ...

چون واقعا واقعا سرم پیشونی و ابرو و بینی ام درد می‌کنه...

حق زدن نداشتم ؟  اگه کور میشدم پدر مادرش چه غلطی میکردن؟  دو ساله نیست که  اگه همی ...

ببین گفتم که کارش اشتباه بوده ولی باید اجازه میدادی پدرومادر با رفتاردرست بهش یاد میدادن مثلا یک روز موبایل ندن بهش ولی زدن زدن اصلا کاردرستی نیست باعث میشه بچه توسری خوربلشه زدن راهش نبود باید ابو نمیدادی بهش  وپدرومادرش میگفتی که رورفتارش کارکنن نه شما ونه پدرومادر حق زدن ندارن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
ببین گفتم که کارش اشتباه بوده ولی باید اجازه میدادی پدرومادر با رفتاردرست تنبیه ش میکردن مثلا یک روز ...

شاید حق با شما باشه 

ولی تو اون لحظه دیگه هیچی نمی‌فهمیدم هیچی 

فقط درد شدید داشتم ..

اگه پدر مادر هم آدم بودن تا الان وقت میزاشتن براش 😒 

هر کی دیگه جای من بود بدترش رو انجام میداد

شاید حق با شما باشه  ولی تو اون لحظه دیگه هیچی نمی‌فهمیدم هیچی  فقط درد شدید داشتم .. ا ...

دیگه هر کسی باید توشرایط سخت کنترل کنه خودشو دیگه  دیگه کم کاری شاید ازسمت خانواده ش هم زیادبوده معلوم نیست واقعا

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2740
شاید حق با شما باشه  ولی تو اون لحظه دیگه هیچی نمی‌فهمیدم هیچی  فقط درد شدید داشتم .. ا ...

با اینکه متاهلم ولی

همون لحظه ننش رو صدا میزدم می.ر.ییدم بهش 

هم بچه تخریب میشد هم ننهه 

هرچی از دهنم در می اومد میگفتم 

اخخخخ چقدر بدم میاد از این بچه های نق نقو تنها باشن کتک بزنیشون فقط