2733
2734
عنوان

شوهرم ب مادرم لج کرده من موندم وسط

505 بازدید | 27 پست

خانواده شوهرم با من خیلی بدرفتاری داشتن 

منم باهاشون قطع ارتباط کردم،اونم لج کرد و با خانواده من قطع رابطه کرد،مادرم اینا خیلی گرفتارن چند ماه پیش گفت چند تومن پول شوهرت می‌تونه بهم بده قرض تا اول عید پس میدم هر چی گفتم شرایطط ناجوره نمیتونی پس بدی گفت چرا ،خلاصه ازش گرفتم و دادم قرض حالا بیست تومنش مونده دو هفته هم از اون موقع کدگفته دیر شده شوهرم هم نیاز مبرم نداره یعنی چک داره ولی میشه جورش کنه اما میگه من پولمو می‌خوام و این حرفا 

اونم نداره ،بقیه خواهرام در حد دو س تومن بهش دادن ،حالا هم مادرم رفته پیش خواهرا ک اینا گفتن پولمون رو میخواییم میترسم ی حرفی ی آهی بکشن ب شوهرم،هر چی هم ب شوهرم میگم کوتاه نمیاد گرفتارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق باشوهرت پولشو میخواد. چرابرای حق خودش بایدکوتاه بیاد یامادرت بی دلیل بخواد آه بکشه 

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
2740

نه دیگه چه آهی ، پولشو میخواد بهره و نزول که نمیخواد

اگه میبینی سر لج و قطع رابطه با خانواده اش رو این موضوع پول خیلی داره پافشاری میکنه خودت یه جوری جور کن اگه میتونی طلابفروش به شرطی که بعدا نگه طلا کو و چرا فروختی

حق باشوهرت پولشو میخواد. چرابرای حق خودش بایدکوتاه بیاد یامادرت بی دلیل بخواد آه بکشه 

آره میگه من پنجاه تومن س ماه دادم دستش گفت دم عید میدم ،من هرچی ب مادرم گفتم نمیتونی پس بدی گفت چرا ،حالا اینا هم گرفتار ن من موندم وسط

نه دیگه چه آهی ، پولشو میخواد بهره و نزول که نمیخواد اگه میبینی سر لج و قطع رابطه با خانواده اش رو ...

آره بخدا تا حالا دوتا النگو فروختم دادم مادرم،ک پولشو خورد خورد داد کلی ضرر این دفعه نمی‌دونم چیکار کنم 

یه جوری خودت پول جورکن به شوهرت بده ولی به مادرت نگو و بهش بگو یه ماه دیگه جورش کنه تمام بهت بده

البته بازم خودت فکر کن، اگه شوهرت آمار طلاهات را نداره

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

یعنی چی طلاتو بفروشی قرض مادرت را بدی قرض مادرت به شما چه؟خودش باید بده

بعدم شوهرت بفهمه اینکارو کردی حق داره تا همیشه نه تو را ببخشه نه خانوادت را

قوز بالا قوزه از طرفی خیانت به خودت و زندگیت و شوهرته اینجوری باشی برا همیشه از زندگی عقب میمونی

تهش پولش را میخواد اه کشیدن چیه بزار مادرت خودش  مشگلش را حل کنه شما نگران چیزی نباش ....شوهرتم چیزیش نمیشه از اه نترس خب اهم بکشه طرف پول داده پولشو میخواد گناه که نکرده مادرت بی فکره گمونم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706