2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همین یقه درسته دیگه تغییراتی هم نه تو الگو نه تو یقه نمیخواد

همه‌ی کسایی که بهم بدی کردن رو می‌سپارم به خدا..نمیتونم ببخشم اونا رو ولی جواب بدی هاشون رو از خدا میخوام تو این دنیا ببینم...خدایا تو بزرگی عظمتت رو میخوام
همین یقه درسته دیگه تغییراتی هم نه تو الگو نه تو یقه نمیخواد

میدونم اون جا که سه سانت رفته بالا از گوشه من باید چند سانت از گوشه رو علامت بزنم که سه سانت بره بالا تر؟

کاری به بالا تنه ندارم میگم باید چند سانت از یقه رو سه سانت برم بالا ؟

اون پایین خط اول رو به سه قسمت تقسیم کن مثل عکس از قسمت اول برو بالا .۲سانت هم برای جا دکمه هست از کادر رفته بیرون به اون وصل کن

همه‌ی کسایی که بهم بدی کردن رو می‌سپارم به خدا..نمیتونم ببخشم اونا رو ولی جواب بدی هاشون رو از خدا میخوام تو این دنیا ببینم...خدایا تو بزرگی عظمتت رو میخوام
اون پایین خط اول رو به سه قسمت تقسیم کن مثل عکس از قسمت اول برو بالا .۲سانت هم برای جا دکمه هست از ک ...

آها حالا فهمیدم من بایذ اون کادر به سه قسمت تقسیم کنم از قسمت اول سه سانت یا دو سانت برم بالا تر دستت درد نکنه.‌...ولی مربی من می‌گفت نمیخاد اون سه سانت بری بالا ولی یقع بنظر خودم زشت میشد

2740
آها حالا فهمیدم من بایذ اون کادر به سه قسمت تقسیم کنم از قسمت اول سه سانت یا دو سانت برم بالا تر دست ...

نری بالا یه خط صاف بدست میاد زیاد تغییری نداره ولی اگه اینجوری طراحی کنی قشنگ موقع دوخت با هلال یقه همخونی داره دیگه