2733
2734
عنوان

معلومه فیکه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 35 پست
اگه یارو فقط مقاله رو بخونه بگذره و ازین مساعلم سر درنیاره له نظرم نه متوجه نمیشه ولی اگه بخاد جزعی ...

خوب وس همینو میزارم 

بخوام و حالش هم باشه توانایی اینو ندارم یه جور درستش کنم ضایع نباشه😂✋

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
ااره کاربرام گفتن قرمز رنگا بیشتر معلوم میکنه هعی😕😂دو ساعت نشستم اینو درست کنم چقدر کار سخایه خدا ...

خبر دروغ میخوای درست کنی برای خارجیا؟🤔

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه زیاد مشخص نیست فقط نوشته ها ریز تر بود بهتر بود 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
ااره کاربرام گفتن قرمز رنگا بیشتر معلوم میکنه هعی😕😂دو ساعت نشستم اینو درست کنم چقدر کار سخایه خدا ...

کار راحت میخوای تیتر بزن 

یه عکس پیدا کن که به یه زبان دیگه باشه یا عکس قتل باشه یا بچه  ای که شدیدا گرسنه هست

اونوقت بنویس ایران سیستان و بلوچستان ۱۴۰۳

یا اگر قتل بود بنویس قتلی خاموش در ایران. تا کی این ظلم باقی خواهند ماند؟ 

برای زبان دیگه هم میتونی بنویسی اعتراض مردم فلان جا به مالیات بیش از حد

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2731
خبر دروغ میخوای درست کنی برای خارجیا؟🤔

خبر جعلی برای ارایه تخقیق رسانه درست میکنم

گفتن خبر باید طوری یاشه که حاشیه ساز نباشه

شخص مورد نظری توش مورد توجه نباشه

به خاطر این تصمیم این شد خبر از کشور دیگه ای باشه 

مثلا یه قتلی تو فلان کشور اتفاق افتاده و فلان و... 

و حالا تکنیک های خبر جعلی اوش پیاده کنیم

کار راحت میخوای تیتر بزن  یه عکس پیدا کن که به یه زبان دیگه باشه یا عکس قتل باشه یا بچه   ...

ممنونمم عزیز

خبرمون نباید طوری باشه که طرز فکر جدید درست بشه موجب درست شدن یه شیوه دیدگاه بشه

مثلا درباره سیستان خیلی موضوع خوبی میشد و منبع و..  هم زیاد بود واقعا ولی نمیشه درست کرد ته ارایه معلوم میشه خبر جعلی بوده ولی باز ناخداگاه ذهن  ادما به همون قضاوت اول اعتماد داره و یه کلیشه و برچسب گذاری تو ذهن بقیه درست میشه 

و از طرفی یکی از شرایط تحقیق این بوده

اتفاقا خبر منم درباره قتله ولی تو ایران نیست همگروهی هام مثل اینکه منابع قتل مثل عکس و اینا از کشور دیگه داشتن گفتیم پس ایرانم نباشه که جای گیر دادن هم نداشته باشن