2733
2734
عنوان

دوستان متاهل یه سوال دارم

688 بازدید | 39 پست

ببخشید دوستان من یه سوال دارم یه خانم موقعی که مثلا یه جایی ازبدنش درد گرفته ومیدونه که درد عصبیه.همسرش میبینه ومیگه بریم دکتر خانم میگه نه همسرش میگه اگرنمیای پس تحمل ودرد بکش

به نظرشما حرفش درسته یا خانم باید ناراحت بشه

واینکه چی باید میگفت یاچکارمیکردتاخانم آروم بشه?

"دوست دارم اندازه کسی که تورا برایم آفرید"      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه مرد باید خودش رو جِر بده خودش رو بکشه همسرش ببره دکتر

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2738

من قطعاً اینجور صحبت کردنو دوست ندارم همسر من هم می‌دونه و تا حالا خدا را شکر اصلاً از این حرفا نزده که بهش گوشزد کنم قطعاً زن ناز داره و بعد نازشو کشید و این وظیفه همسره

🩷دردسرت ندم تو نفس منی🪐🩵 ابوالفضل🩵

دوستان ببخشید اینجا میگم من رابطه خوبی با مادرم نداشتم که ازش این سوالا بپرسم 

من 17 سالمه و یه ساله ازدواج کردم شوهرم 8 سال ازم بزرگتره و شغلش رادیولوژیه همسرم آدم خوبیه 

اما یه مشکل هست اینکه موقع رابطه همسرم همش پاهامو معذرت میخوام  میبوسه من پاهام کوچیک و نرمه عین بچهاست

از این کارش عذاب وجدان میگیرم دست خودم نیست 

مثلا میبوسه و لیس میزنه تا میاد بالا 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
حقیقتا چند سالتونه ک این مساله انقدر براتون مهمه؟

من ۳۲ سالمه سوال دوستمه ولی من خودم میگم یه مقدار حق داره خب مرد باید توجه کنه دیگه

"دوست دارم اندازه کسی که تورا برایم آفرید"      
2706