2733
2734

نمیدونم کی بوده که رفته اون کار رو کرده.

ولی هرکی بوده میسپارمش به صاحب امشب

و امیدوارم که سر خاک عزیزش موقع ضجه زدن و بیقراری یادش بیفته که شاید حال اون موقعش تاوان بی صفتی و حرومزادگیشه.

فقط امیدوارم داغ عزیزترین کسش رو ببینه.

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.

نگو اینطور  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این نفرین ها فقط آثارش به خودت برمیگرده

و اینکه مشکلی با طرف دارید حلش کنید چیکار به مردن اطرافیانش دارید اخه؟

2740

من دعاهام یه در میون میگیره

ولی با این حالی که نفرینت کردم شک نکن خدا نمیگذره ازت

شک نکن داغ میذاره به دلت

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
من دعاهام یه در میون میگیره ولی با این حالی که نفرینت کردم شک نکن خدا نمیگذره ازت شک نکن داغ میذار ...

توسایت کاری کرده یا توزندگی واقعی؟اگه توسایت کاری کرده ارزش این حرفا رو نداره 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

نفرین ناحق برمیگرده

نمیدونید اون آدم چیکار کرده

با زندگی و آبروی کسی بازی کرده

2706