2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بپرس شاید بلد باشیم

ماه پیش مجبور شدم در ازای گرفتن حق طلاق که خیلی برام مهم بود مهریمو ببخشم چون هیچ دفترخونه ای قبول نمیکرد که مبلغی از مهریه بمونه و مبلغیش بخشیده شه. شوهرمم در ازای اینکه میخواستم دویست تا رو ببخشم و چهارتا سکه بمونه در ازای اون چهارپه تا سفته چهارصد میلیونی بهم داد که حالا میخوام از حق طلاقم استفاده کنم چون کاراشو تکرار کرده. حالا سوالم اینه الان دویست تومن نقد داره تو حسابش. به نظرتون دویست رو بگیرم و سفته ها رو بهش پس بدم؟ چون مثل اینکه واخواست سفته خیلی دردسر و دوندگی داره و معلوم هم نیست درست نویسی شده باشه یا نه

2738

خودت باید بدونی تو حسابش یا اسمش چیزی هست بنام یا نه..

وخواست سفته ی بانک رفتن که بخای تامین خواسته بزنی یعنی توقیف حساب و اموال هزینه ای که به امانت به دادگاه بدی حدود ۱۰درصد کل پول دیگه نمیدی کارت راحت تر.

تهش چیزی نداشت حکم جلب میگیری

یا  ودود ...
ماه پیش مجبور شدم در ازای گرفتن حق طلاق که خیلی برام مهم بود مهریمو ببخشم چون هیچ دفترخونه ای قبول ن ...

اگر حق طلاق دارین اینکارو بکنین چون پول اون چهارتا سکه خب حدودا ۱۵۰ میشه دیگه ولی خب اول ۲۰۰ تومن ازش بگیر بعدا سفته هارو بده

خودت باید بدونی تو حسابش یا اسمش چیزی هست بنام یا نه.. وخواست سفته ی بانک رفتن که بخای تامین خواسته ...

چهارصد میلیون ده درصدش چقد میشه؟ چهل میلیون میشه؟ یعنی چهل میلیون باید بدم دادگاه وقتی سفته رو اجرا گذاشتم؟

۱۴ تا سکه عزیزم... پولش حدودا چهارصد میلیون میشه

اها فکر کردم نوشتی ۴ تا خب اونجوری ک نزدیک ۵۰۰ و خرده ای میشه دیگه ...سفته هارو ببری دادگاه اون ۲۰۰ تومن ک سریع مسدود میشه بقبش روهم اگر،نداد میتونی حکم توقیف اموال و مسدود سایر حساب هارو بزنی در نهایت هم حکم جلب...ببین کدومشون برات بهتره و راحتتری

2706