2737
2734
من دختر عموم اونجا بود برای بچش خیلیییی خوب بود و راضی بود 

شاید شانس من اون روز پرستارش اعصاب نداشته🤣 ولی خوب برام خوب شد مسلمین هم خلوت بود هم تمیز هم رسیدگی عالی

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید شانس من اون روز پرستارش اعصاب نداشته🤣 ولی خوب برام خوب شد مسلمین هم خلوت بود هم تمیز هم رسیدگی ...

حتما😂😂

مامانم حامله بود ۹ ماه 

رفتیم مسلمین برا اکو قلب

آخرین بهداشتی

عوضیا محل نمیزاشتن و نمیگفتن صدای قلبش نمیاد

رفتیم دکتر سمیع گفت بچه مرده🤕🤕

سلام گل قشنگم انشالا بسلامتی ودل خوش بری وبرگردی سعی کن از استرس دورباشی قشنگم .❤️🌹

فداتشم😍😍

فعلا ک ماه دومم😂😂

برا آبان ماه میخام برم

و از الان همه چیمو دارم اوکی میکنم 

2728
حتما😂😂 مامانم حامله بود ۹ ماه  رفتیم مسلمین برا اکو قلب آخرین بهداشتی عوضیا محل نمیزاشتن ...

ساختمون جدیدش که چند سال افتتاح شده خوبه و گرنه قبلی اره منم تجربه فامیل رو داشتم که افتضاح بود

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
فداتشم😍😍 فعلا ک ماه دومم😂😂 برا آبان ماه میخام برم و از الان همه چیمو دارم اوکی میکنم 

ای جانم عزیزم چشمام شادشدازمتنی که نوشتی تویه مامان قوی خوب میشی حتما🥺🥰بچه منم آبان ماهیه خودتوواسه غرورای زیادی آماده کن😂ومیشه ازت بخوام لحظه زایمان برات برای شفای بچم دعاکنی؟من به دعای مادرانی باردار خیلی اعتقاد دارم🌹

ای جانم عزیزم چشمام شادشدازمتنی که نوشتی تویه مامان قوی خوب میشی حتما🥺🥰بچه منم آبان ماهیه خودتوواس ...

قربونت برممممم عزیزدلمممم

وای شاید باورت نشه همیشه از ابانیا تنفر داشتم🤣🤣🤣🤣چون مغرورن

چشمممم حتما دعا میکنم فداتشم

2740
قربونت برممممم عزیزدلمممم وای شاید باورت نشه همیشه از ابانیا تنفر داشتم🤣🤣🤣🤣چون مغرورن چشمممم ح ...

😂😂😂😂میفهمم ازته دلم چون تجربه شدیدی دارم امان ازغرورشون فقط ازته دل برادعامیکنم صبورباشی🥰☺️☺️☺️مرسی گلم الهی سالم بغلش کنی وازطرف من دستای کوچولوشوکلی ببوس آخه عاشق بچه هام مخصوصاعطرلپاشون