2752
2734
عنوان

خیلی بی پول و بی مصرفم

170 بازدید | 13 پست

۲۴ سالمه‌مجردم...خانواده اجازه شاغل شدن نمی دن و فقط یه لیسانس گرفتم...دارم برای آزمون استخدامی می خونم اون‌هم معلوم نیست قبول بشم یا نه......نه زبانم خوبه....نه باشگاه می رم....خانواده حتی پول برای لباس بهم‌نمی دن با این که دارن....فکر های احمقانه می زنه به سرم....اصلا اعتماد به نفس حضور تو اجتماع رو ندارم چون بقیه حداقل چیزی برای ارائه دارن ولی من واقعا چیزی ندارم

منم نسبت به خودم همین حسو دارم 

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا کارمجازی شروع نمیکنین؟

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
2731
تو بهترین حالت یک سال تو این وضعیتم و روز به روز شکسته تر می شم

من ۱۵ سال هدر داذم

تو یک سال تلاش کن

باور کن پشیمونی از هدر دادن عمرت و فرصت هات مث خوره ذهن و روحتو میخوره و داغون میشی

ادمینی نمونه کار ندارم به بقیه هم اعتماد ندارم

چرا عزیزم

من خودم شرایط مشابه شماست بچه کوچیک‌هم دارم اعتماد بنفسم زیرصفر بود

یه کارمجازی شروع کردم الان خداروشکر از نظر روحی ومالی بهترم

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
چرا عزیزم من خودم شرایط مشابه شماست بچه کوچیک‌هم دارم اعتماد بنفسم زیرصفر بود یه کارمجازی شروع کرد ...

میشه بگی چیکار میکنی و ازکجا شروع کردی

منم دوس دارم ادمینی

ولی اصلا نمیشه اعتماد کرد که واقعا دستمزد میدن یانه

چجوری میشه اعتماد کرد به این کارای مجازی

تجربه اتو میشه بگی

میشه بگی چیکار میکنی و ازکجا شروع کردی منم دوس دارم ادمینی ولی اصلا نمیشه اعتماد کرد که واقعا دستم ...

عزیزم کارمن ادمینی نیس واصلا تو این زمینه تجربه ندارم

کارمن درزمینه فروش مستقیم محصوله

الان شاغل هستید؟

راس میگن

الان بهترین موقعیتو دارین که به چیری که نیخواین برسین

حالا درامد باشه یا تحصیلات بالا