2737
2734
عنوان

شما به پدرتون حق میدین با ازدواجتون مخالفت کنن به این دلایل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 72 پست

خیلی دلایل مسخره هست و اصلا نمیشه حق داد

این نشون میده پدرتون از پسره خوشش نمیاد و انگار مخالفه با دلایل و بهونه های بی معنا

دقیقا مشابه همینو تجربه کردم . پدر نامزدم مخالف بود یکی از دلایلش این بود اگه نوه ناقص دنیا بیارم چی! در صورت اینکه خودم و خانوادم پدرم و مادرم برادرم همه سالمیم و این بهونشون بود 

تعلیق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی خدایی من به این باور دارم که یه وقت هایی اونا بهتر تصمیم میگیرن 

منم دقیقا همین فکرو میکنم همیشه 

اگه مطابق میلشون عمل نکنم بعدا ک ضربه بخورم باهام برخورد میکنن

بهترین نوع وفاداری موندن پای خودته چون در اخر فقط خودتی که برای خودت میمونی 
ینی چی😐😐😐😐کمردرد پدرت ب اون آقا چ ربطی داره متوجه نمیشم!!!!!

منطورش اینه چون آقا سنگینه ممکنه به دخترش فشار بیاد که خب تفکر اشتباهیه چون اصلا به وزن ربط نداره 

در کل پدرجان دنبال بهانه است دلیلش رو خودش میدونه شاید نمیخواد دخترش دور بشه ازش 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2728

خب نمیشه گفت پدر ایراد الکی میگیره چون نگرانی داره به هرحال دخترش میره یک شهر دیگه با پسر غریبه که بدنساز هم هست و اگه یک درصد دعوا بشه پسر میتونه راحت از زور خودش استفاده کنه و دختر هیچ حامی ای توی اون شهر نداره که از حالش خبردار بشن

تنها کسی که میتونه این نگرانی رو برطرف کنه خود دخترست که اونم درصورتیه که دختره از‌پسره مطمئن باشه و همچنین مطمئن باشه اگه خدایی نکرده یک درصد همچین اتفاقی افتاد، میتونه از پس خودش بربیاد و بره شکایت کنه و پزشکی قانونی بره و از جونش میتونه محافظت کنه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
اصلا برای پسر امکان جابجایی نیست شغلشون نمایندگی دارن و شهر خودشون باید باشن هیکل هم خوب ورزشکا ...

فکر میکنم پدرتون دوست نداره ازش دور بشید و برید یه شهر دیگه من خودم دور ازشهر پدر و مادرمم واقعا سخته خیلی سخت همش دلم پیش پدر و مادرمه 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2738

استاتر عزیز به نظرم یه کم بیشتر فکر کن شاید پدرت یه چیزی میدونه که میگه....منم یه خواستگار داشتم قبل شوهرم که اونم بدنساز بود و پدرم با اونم مخالف بود میگفت اینا دچار غرور کاذب میشن عقلشون کوچیکه‌‌‌.که خب راست میگفت بعدا فهمیدم خیلی خودخواه و مغروره میگفت هرچی من میگم باید بگی چشم انگار من برده اش بودم ..ولی با اون ازدواج نکردم خداروشکر...با شوهرمم خواستم ازدواج کنم مخالف بود یادمه از پیج اینستای شوهرم یه پیجی رو که فالو کرده بودو همه عکس باسن زنهای درشت هیکل بود و سینه های بزرگ داشتن و بهم نشون داد گفت این پسر آدم هوسبازیه منم ازش دفاع کردم گفتم نه همه پسرا از این چیزا میبینن خیلیم پسر خوبیه که تنها زندگی میکنه و میتونه هر روز با یکی باشه ولی به فکر ازدواج و زن و زندگیه....حالا اومدم سر زندگی فهمیدم پدرم راست میگفت شوهرم ادم هوسبازی بود واقعا ..بارها قلبمو شکست و بهم خیانت کرد..میترسم توام بری و بعد تو زندگی به چیزایی ببینی خدای نکرده که پشیمون شی به حرف پدرت گوش ندادی

میشه توضیح بدید تو چه مواردی تفاوت فرهنگی دیدید؟

همه چی کلا،ببین تفاوت های ریز باعث بحث و مشکل میشه،اصفهانیا یه ذره قانونمند تر هستن تو روابط حساب کتاب میکنن،پشت هر صحبتشون علت و سیاست پنهان هست

اما شیرازیان خونگرم تر و صمیمی ترو ریلکس تر هستن،برداشت من اینه

اگه سنگین وزنه و بدنسازی هم کار میکنه ، مطمئنن پودر و ویتامین‌ها و داروهای بدنسازی استفاده می‌کنند،& ...

دوره‌ی مصرفشون تمام شده و الان دیگه فقط باشگاهی تمرین میکنن چون اهل مسابقات و دوره اینا نیستن و فقط جنبه بدنسازی داشته واسشون . اونایی که پرورش اندام کار میکنن و هر دوره مسابقات شرکت میکنن مادام مجبورن داروها پودرها و مکمل ها رو مصرف کنن

همه چی کلا،ببین تفاوت های ریز باعث بحث و مشکل میشه،اصفهانیا یه ذره قانونمند تر هستن تو روابط حساب کت ...

بله همینطوره چه جالب گفتید 🤓

ولی خب دختر پسر خیلی خوب باهم جور دراومدن به لحاظ روحی اخلاقی زوج خیلی باحال و خوبی هستن هردو هم صد در صد از همدیگه راضی هستن . بالاخره نزدیک ۲سال و نیم هست رابطه دارن.

شما اهل کدوم شهر هستی؟

2706