2737
2734
عنوان

کسی ازاین شب های قدرحاجت گرفته؟؟

136 بازدید | 15 پست

کسی حاجت گرفته؟؟

التماس دعا♥️

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یچی میگم دوستانه تو ازش بخوا بخدا جدی میگم محاله ینی محالترینه رددت کنه قسمش بده برا مصیبتش گریه کن التماسش کن این شب شب نزول ملائکه اس بخواه مطمئن باش حاجتتو میده مطمئن باش قسم میخورم من یکی از اون ادماییم ک چنوین سری حاجت گرفتم اونم وقتی ک همه فکر میکردن نمیشه

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
2728
یچی میگم دوستانه تو ازش بخوا بخدا جدی میگم محاله ینی محالترینه رددت کنه قسمش بده برا مصیبتش گریه کن ...

باش ممنون 

برای یه خواسته ام اینقدردعاوصبرکردم دیگ خسته شدم 

تنهاامیدم همین شبهای قدرکه بهش برسم

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
باش ممنون  برای یه خواسته ام اینقدردعاوصبرکردم دیگ خسته شدم  تنهاامیدم همین شبهای قدرکه ...

مطمئن باش بگو من میخولم و ایمان دارم ک تو میدی ببین چجور حاجتتتو میده و اگ تونستی قران ب سر کن و امام رضا رو به حضرت زهرا و امام جواد و امام حسینو ب حضرت عباس و امام حسن رو به غریبیشون قسم بده ببین ردت نمیکنه اول دعاهم سلامتی و ظهور مولامون و تحقق حوائجمون رو حتما بخوا التماس دعا

2740
یچی میگم دوستانه تو ازش بخوا بخدا جدی میگم محاله ینی محالترینه رددت کنه قسمش بده برا مصیبتش گریه کن ...

سلام کار خاصی می کنید شب قدر مثلا احیا نگه میدارید یا دعای خاصی میخونید برای حاجت روایی 

به خاطر میخی نعلی افتادبه خاطر نعلی اسبی افتادبه خاطر اسبی سواری افتادبه خاطر سواری جنگی شکست خورد                                      به خاطر شکستی مملکتی نابود شدو همه این ها به خاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبیده بود 
مطمئن باش بگو من میخولم و ایمان دارم ک تو میدی ببین چجور حاجتتتو میده و اگ تونستی قران ب سر کن و اما ...

چشم💔ایشالا ک امشب جوابمومیدن

ممنونم

سلام کار خاصی می کنید شب قدر مثلا احیا نگه میدارید یا دعای خاصی میخونید برای حاجت روایی 

من شب قدر یک تسبیح حمد و یک تسبیح سوره و دعای جوشن کبیر و دعای توسل و تماز قضاهای سال گذشتمو میخونم 

بعدش قران ب سر میکنم و امام هارو ب همدیگ قسم میدم

بعدش روضه و گریه 

تا میشه هنگام سحر و سحری میخورم نماز صبح میخونم میخوابم

من شب قدر یک تسبیح حمد و یک تسبیح سوره و دعای جوشن کبیر و دعای توسل و تماز قضاهای سال گذشتمو میخونم& ...

ممنون گلم 

به خاطر میخی نعلی افتادبه خاطر نعلی اسبی افتادبه خاطر اسبی سواری افتادبه خاطر سواری جنگی شکست خورد                                      به خاطر شکستی مملکتی نابود شدو همه این ها به خاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبیده بود 
ممنون گلم 

کجایین شما؟محلتون اینشب هییت ک مراسم داشته باشه نداره؟من خودم تا همین چندروز پیش مسئول هییت بودم و اینا بخودم بود ولی کوچ کردیم شوهرم میگ نمیخواد این محله بری شب خطرناکه دعا کنین اجازه بده برم

کجایین شما؟محلتون اینشب هییت ک مراسم داشته باشه نداره؟من خودم تا همین چندروز پیش مسئول هییت بودم و ا ...

روستای تبریز هستم فکر نکنم برای خانمها مراسم باشه من اینجا غریبم  انشالله همسرت اجازه بده بری مسجد  ازت خواهش میکنم از ته قلبت برام دعا کنی  مهر روستای شوهرم از دلش بیرون بره راضی بشه شهر خونه بخره از روستاش اسباب کشی کنیم امسال به خواست خدا براتون صلوات فرستادم الهی شما هم به هر خواسته ای دارید برسید خیر ببینید 

روستای تبریز هستم فکر نکنم برای خانمها مراسم باشه من اینجا غریبم  انشالله همسرت اجازه بده بری م ...

چشم اگه انشالله رفتم قول میوم دعاتون کنم

2706