2733
2734
عاشق باشه مدام توجه و محبت واقعی میکنه که برای کسی نمیکنه یه جوری که مطمئن بشی فرد خاص زندگیشی

شوهری که گاهی وقتها خیلی خوبه ولی زمان قهر براش مهم نباشه زنش قهره درحالیکه باردارم هست، به نظرت علاقه داره؟یانه؟

اگر کسی باهات تو خواستگاری موقع صحبت بگه و بلند بخنده با اینکه تو خیلی جواب نمیدی بهش بازم بخواد حرف بزنه بعدم مادرش بگه پاشو بریم بگه که بزار چاییمو بخورم بعد بریم یعنی از دختره خوشش اومده ؟ 

استارتر جان میشه تو هم جواب بدی فکرم خیلی مشغوله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی یکی بهم پیشنهادازدواج میده یا ابراز احساسات میکنه. میدم بهم تفال قرانی باز میکنن و بهم جزئیا ...

عزیزم میشه به منم معرفی کنی ؟

هزینش جقدره

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
یکی بوداینطور بود ولی واسه همه بود

خب پس عاشق نبوده دیگه
گفتم که طوری که برای کسی نمیکنه

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2742
اگر کسی باهات تو خواستگاری موقع صحبت بگه و بلند بخنده با اینکه تو خیلی جواب نمیدی بهش بازم بخواد حرف ...

تضمینی نیست 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2740
شوهری که گاهی وقتها خیلی خوبه ولی زمان قهر براش مهم نباشه زنش قهره درحالیکه باردارم هست، به نظرت علا ...

اهمیت داره دیگه فقط زمان قهر بودن حس علاقه به طور موقت از بین میره دوباره برمیگرده

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
عزیزم میشه به منم معرفی کنی ؟ هزینش جقدره

میشه ولی برا یه تفال۱۰۰میگره. البته برا اونا که ندارن باهاشون راه میاد گاهی وقتا رایگانم میگیره. ولی خیلی خوبه چون آذم میتونه به جوابش اطمینان داشته باشه من روحرف هیچکس نمیتونم حساب باز کنم ولی روحرف ایشون واقعا حساب باز میکنم و دراینده میبینم همونی که اون گفت شد

اگر کسی باهات تو خواستگاری موقع صحبت بگه و بلند بخنده با اینکه تو خیلی جواب نمیدی بهش بازم بخواد حرف ...

حسم میگه اون فرد برونگراست و ممکنه از اون دختر خوشش اومده باشه و بخواد بیشتر جلب توجه کنه😊

لطفـا لایک نکن🙂🙏
یعنی ممکنه بره و جوابش منفی باشه ؟

نه . شایدم جوابش مثبت باشه و بگیرتت

بنظرم بیشتر میخاسته مختو بزنه

ولی اینکه بگیم عاشقته یا ن از این رفتارا معلوم نیس

2706