2733
2734

بنظرم اول ی مسافرت چن روزه برو بعد تصمیم بگیر 

بعدشم بازار کارشو در نظر بگیر 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
خو من پیشه یکی رفتم که طرف کار بلد بود و با جن ارتباط داشت. از اینده من می‌گفت.  خیلی از خانما ...

ب نظرم اصلا پای اجنه هارو باز کردن تو زندگی کار درستی نیست ..و آینده دست خداست خدا میدونه ک دیدن آینده اصلا ب صلاح بنده اش نیست .یه جور دخالت کردن تو کار خداست 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نآخن رنگ مو عالیههههه تو عمان  ۲۰۰خیلی نیست اما‌اگه درصدی بشه خیلی خوب میشه  ولی از پیشگ ...

بازم تاکید دارم 

خیلی تحقیق کن 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
کی گفته خدا فقط از آینده خبر داره؟. من از ۳ سال پیش آینده خودمو می‌دونستم. تنها موجودی هم که از آیند ...

چرند نگو بابا فقط خدا میدونه چی میشه ادم از یه دقیقه بعد خودش هم خبر نداره

شاید بتونی حدس بزنی چی میشه ولی با قاطیعت نه

ریپ نزن

2728

از مامانت بپرس منو و یوسف بهم میرسیم؟؟؟

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
ب نظرم اصلا پای اجنه هارو باز کردن تو زندگی کار درستی نیست ..و آینده دست خداست خدا میدونه ک دیدن آین ...

اره درسته ولی جن هاش مسلمان بودن و خوب بودن خانمه هم مذهبی واقعی بود

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم
2738
2706