2733
2739
عنوان

شوهزم ۲ تا عمل کردهه خانوادم دوبار امدن بینارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 56 پست
دقیقا .چی بگم بهشون

بگو من دستم بند مریض داریه.انگار اینجا کافرستونیه.یکی یه نگاه به من دست تنها ننداخت بگه خرت به چند من، پول داریدیانه، کمک میخوایید یا نه، هم فامیلای خودم هم فامیلای‌ شوهرم ول کردید رفتید حالا پیدا شدید نگران شام پسر وعروستونید؟ این روزا واسه همه هست من فعلا نمیتونم مهمونی نهار وشام وافطاری بدم اگه میخوایید همینجور تشریف بیارید چون شوهرم اذیته بیشتر از نیم ساعت نمیتونه مهمونو تحمل کنه.شرمنده ان شاءالله بعدا خودم خبرتون میکنم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
احمقن دیگه

هیچوقت خودخوری نکن نذار دلت بمونه حرفتو بدون عصبانیت بزن بگو بابا این مدت دست تنهابودم کسی کمکم نبود الانم هنوزمشغول مراقبت از همسرمم وهنوزم خسته ام نمیتونم پذیرایی کنم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
هیچوقت خودخوری نکن نذار دلت بمونه حرفتو بدون عصبانیت بزن بگو بابا این مدت دست تنهابودم کسی کمکم نبود ...

گفتم فعلا خسته ام خودم خبرتون میکنم ولی تا یکماه دلم نمیخواد بیان نطر شماها چیه

2740
گفتم فعلا خسته ام خودم خبرتون میکنم ولی تا یکماه دلم نمیخواد بیان نطر شماها چیه

من وقتی دلخورم نمیتونم ببینم وبه زمان نیازدارم ببین خودت تحملت چقدره بستگی به خودت داره

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
کسی اینجوری میره عیادت به نظر شماها

بلندشو دختریه کم خونه روتمیز کن .به خودت برس..یه شام مختصربزارپدرومادرت روبگوبیان...کینه وکدورت بزارکنار..چندساله حسرت این دارم پدرموببینم فقط یه لحظه😥

احمقن دیگه

اسی میدونم خسته ای 

این چند روزه تو بیمارستان دست تنها پوستت کنده شده

واینکه از طرف خانواده درک نشدی باعث رنجشت شده

ولی به پدر و مادرت توهین نکن

که خیلی بده و بی برکتی میاره

اونا هم توقع زیادی که ازت ندارن