2733
2734

خونه ی ما که تا نذری میاد یا کسی همینطوری غذا میده بابام میخوره و برای بقیه نمیزاره . 

عقد هستم . چند شب پیش مهمونی بود و پدرشوهرمم چون مادرشوهر ندارم و تنها هست دعوتش میکنیم که همراه نامزدم بیاد .پدرشوهرم جایی دعوت بود نیومد و ما براش غذا فرستادیم . الان اومدم خونه پدرشوهرم, پدرشوهرم میگه من فقط عکس غذارو دیدم همه رو شوهرت خورد . یه لقمه برای من نذاشت 😵 شوهرم خونه یه ما شام خورد باز رفته برای باباشم خورده . فرنی بود و سبزی بود و ماست و زرشک پلو با مرغ و زولبیا بامیه و سالاد اینا . نوش جونش ولی وقتی خودش خونمون اینو خورد باز چرا دوباره غذای بابام خورده 🥲 میگم چرا وقتایی که غذا میفرستیم پدرشوهرم بعدا مثلا چیزی بهم نمیگه تشکری چیزی نمیکنه . نگو اصلا غذا به دستش نمیرسه و شوهرم خودش میخوردش .

شوهرت شکموه😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728