2733
2739

خونه ی ما که تا نذری میاد یا کسی همینطوری غذا میده بابام میخوره و برای بقیه نمیزاره . 

عقد هستم . چند شب پیش مهمونی بود و پدرشوهرمم چون مادرشوهر ندارم و تنها هست دعوتش میکنیم که همراه نامزدم بیاد .پدرشوهرم جایی دعوت بود نیومد و ما براش غذا فرستادیم . الان اومدم خونه پدرشوهرم, پدرشوهرم میگه من فقط عکس غذارو دیدم همه رو شوهرت خورد . یه لقمه برای من نذاشت 😵 شوهرم خونه یه ما شام خورد باز رفته برای باباشم خورده . فرنی بود و سبزی بود و ماست و زرشک پلو با مرغ و زولبیا بامیه و سالاد اینا . نوش جونش ولی وقتی خودش خونمون اینو خورد باز چرا دوباره غذای بابام خورده 🥲 میگم چرا وقتایی که غذا میفرستیم پدرشوهرم بعدا مثلا چیزی بهم نمیگه تشکری چیزی نمیکنه . نگو اصلا غذا به دستش نمیرسه و شوهرم خودش میخوردش .

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

شوهرت شکموه😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت شکموه😂

😂اره یه چهرش نمیخوره مهمونی دعوت میکنن کم میخوره . نگو باز از یه طرف دیگه جبران میکنه

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2731