2733
2734
عنوان

تاخیر پریود

67 بازدید | 4 پست

سلام دوستان میشه کمکم کنید، من تا بهار قبل نا منظمی داشتم گاهی، بعد دوفامد شرو کردم و منظم شد و تا دو ماه قبل دوفامد میخوردم، ماه قبل مشاوره اصلاح سبک گرفتم و یه عالمه مکملم برام نوشت و شروع کردم به خوردن، چندین ماه بود 28روزه میشدم ماه قبل تر 27و ماه قبل 26روزه شدم، این ماه هیچ دارویی نخوردم جز مکمل، و الان 39روزه که پری نشدم رفتم ازمایشم دادم منفی بودم باید چیکاار کنمم، اون مامایی که ازش اصلاح سبک گرفتم گفت ده روز دمنوش پونه بخور و قطع کن ولی نمیخام انقد طول بکشه، میخام سیکلم شروع بشه، بنظرتون چیکار کنم سریع باردار شم همه راه هارو رفتم هیچ مشکلیم ندارم حتی عکس رنگیم دادمم و اوکی بود فقط نمیییشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیالی بهترین درمانه

منم همینطور شبودم ولی سه چهار ماه بود پریودم شده بود چهل روزه

این ماه گفتم دیگ باردار نمیشم و بیخیال و فلان دقیقن همین ماه سینه درد بی سابقه ای داشتم ک دیدم بد از سیکلم شروع شد یعنی روز سی ام 

۳۵ سیکلم تست زدم مثبت شد در کمال ناباروری

2731
بیخیالی بهترین درمانه منم همینطور شبودم ولی سه چهار ماه بود پریودم شده بود چهل روزه این ماه گفتم د ...

وای خداروشکرر، چقد عالی انشالله به سلامتی بغلش بگیری، میخام بیخیال باشم اما نمیشه سنم داره خیلی بالا میره، و اینکه منظم شده بودم یکم خیالم راحت تر بود الان نامنظمی مجدد اعصابمو به هم ریخته اصلا حس پریود شدنم ندارم خیلی عجیبه برام واقعا خیلی طول کشید، مامایی که ازش مشاوره گرفتم گفت تخمکت کیفیتش کمه برا همین نمیشه، اینهمه مکمل داد یهو دیگه پری نشدم اصلا نمیدونم دیگه چیکار کنم