2733
2734

این رسم برای من و خانوادم خیلی سال بود که منسوخ شده بود اما خانواده اونا خواستن که اجرا بشه چون این رسم رو داشتن

ما هم قبول کردیم و فقط اقوام پسر قرار شد بیان و از ما هیچی

دو روز قبل عروسی بود که اومدن برای جهاز دیدن و من چون خیلی استرس داشتم و کار تاج و تور و... رو انجام میدادم فشارم افتاد و رفتم بهم سرم وصل کردن.مهمونی شروع شد و من زیر سرم بودم و مامانم میزبان اونا بود. همسرم طلبکارانه به مامانم گفت کجاست؟؟؟ گفت زیر سرم فلان جاست. اونم گفت با قلدری گفت میرم که بیارمش. نگو خواهرش هم پرش کرده که هرجور شده برش دار بیارش... وقتی رسید به من حال من براش مهم نبود خیلی مصنوعی حالمو پرسید و لبخند مصنوعی زد و گفت باید بریم. گفتم مگه نمیبینی حالمو سرم رو نمیبینی؟ 

گفت باید بریم اگه نیای عروسی کنسله... 

اونجا بود که حالم بدتر شد و شوکه شدم و بابام اومد

بابام گفت این چه حرفیه که زدی به دخترم

گفت من به منفعتم نگاه میکنم و رفت تا چند ساعت خودشو گم و گور کرد... پرستار هم همرو شنید

من فقط از شوک بی محبتی اون هق هق گریه میکردم

پرستار گفت اشکال نداره جدا شو سریع بهتره

بعد که خانوادش فهمیدم پسرشون این حرف رو زده مجبور شدن پشت من دربیان. همون خواهری که پرش کرده بود که هرجور شده بیارش به داداشش گفت زن گرفتی فکر کردی آدم شدی قلدر بازی درمیاری

خلاصه من و خانوادم میخواستیم به هم بزنیم اما با واسط شدن دامادشون که مهمونا واسه عروسی دعوت شدن و پس فردا عروسیه و اونم بچگی کرده این حرفو زده ما رو منصرف کردن

شما بودید خدایی چیکار میکردید؟ 

همسرت داره داد میزنه قراره تو زندگی مشترک مشکل اساسی برات درست کنه. عروسیو عقب بنداز ببین ارزش داره باهاش بری زیر یه سقف مبادا بری و با یه بچه تازه بفهمی بدردت نمیخوره. الان بهترین وقت برای تصمیم گیریه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین شاید الان خیلیا بیان بگن ما بودیم جدا میشدیم ولی بخوایی عاقلانه به قضیه نگاه کنی آدم بابت هر مشکل یا حرفی جدا نمیشه دیگه اونم یه گنده گوزی کرده بهتره بیخیال باشی تو زندگی خیلی از این حرفا و بحثا پیش میاد آدم بابت هر کدوم به جدایی نباید فکر کنه

همسرت داره داد میزنه قراره تو زندگی مشترک مشکل اساسی برات درست کنه. عروسیو عقب بنداز ببین ارزش داره ...

متاسفانه وارد زندگی شدم باهاش و بعد سه سال ازش جدا شدم ولی این تو دلم مونده که خانوادش گفتن از همون روز جهاز دیدن باید تمومش میکردیم

یعنی انقدر وقیح بودن... 

2740
متاسفانه وارد زندگی شدم باهاش و بعد سه سال ازش جدا شدم ولی این تو دلم مونده که خانوادش گفتن از همون ...

شوهرت بدتر شده؟

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
حالا اون جوگیر شده یه حرفی زده کوتاه بیا. به خاطر یه حرف که نمیشه طلاق گرفت

منم ادامه دادم سه سال

اما چیزی تغییر نکرد و جدا شدیم

و خانوادش گفتن از همون روز جهاز دیدن که این عروس نیومد باید همه چی تموم میشد. انقدر وقیح بودن

چی بگم

به نظرم بهتره با یک مشاور صحبت کنی

ولی من باشم عروسی رو بهم میزنم

این رفتارا نشونه خوبی نیست

بهش بگو کسی که اول زندگی که همه با هم رودربایستی دارن اینجوری رفتار میکنه از بعدا هیچ اطمینانی نیست

دو روز مونده چیه اگر همون روز عروسی هم رفتار بیخودی دیدی بهم بزن

من نمیفهمم بچگی کرد دیگه یعنی چی . خب کسی که بچگی میکنه دیگه صلاحیت ازدواج نداره

متاسفانه وارد زندگی شدم باهاش و بعد سه سال ازش جدا شدم ولی این تو دلم مونده که خانوادش گفتن از همون ...

ببین الان که جدا شدی حداقل مطمئن هستی از کاری که کردی.

اگه اونروز جدا میشدی همیشه با خودت میگفتی نکنه اشتباه کردم 

ولی الان مطمئنی تو تلاشت رو واسه زندگیت کردی و نشد

2706