2737
2734
عنوان

همه چی از روز جهاز دیدن شروع شد شما بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 24 پست
شوهرت بدتر شده؟

مشکلات خاص روحی داشت

مثلا به قول خودش سم پاشی کرد و نزاشت من و خانوادش صمیمی بشیم چون ترسید یکی بشیم علیه اون

سعی داشت در من حسادت ایجاد کنه

بهم میگفت تو چرا حسودی نمیکنی.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلات خاص روحی داشت مثلا به قول خودش سم پاشی کرد و نزاشت من و خانوادش صمیمی بشیم چون ترسید یکی بشی ...

الان چطوره ؟ 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
میگفتی من که خواستم عروسی رو بهم بزنم خودتون التماس کردید😑

خیلی پرو بودن. خواهرش میگفت تو بری فردا پس فردا یه دختر خوشگل و همه چی تمام براش میگیریم

واقعا هم بعد چند ماه بعد جدایی رفت با یکی دیگه ازدواج کرد

2731
الان رفته با یکی دیگه ازدواج کرده

خب پس شکر خدا بیخیالش شو زندگی جدید شروع کن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
خب پس شکر خدا بیخیالش شو زندگی جدید شروع کن

سعی خودمو میکنم

فقط میدونی چیه دلم میسوزه

آدمی که حاضر نبود عکس منو خودشو پروفایلش بزاره و میگفت خانوادم ناراحت میشن و این حرفا

حالا عکس خودشو زن جدیدشو پروفایل گذاشته... 

یعنی فقط با من مشکل داشته

2740
سعی خودمو میکنم فقط میدونی چیه دلم میسوزه آدمی که حاضر نبود عکس منو خودشو پروفایلش بزاره و میگفت خ ...

آدمی که مشکل شخصیتی داره نمیتونه خودشو درست کنه. یعنی تربیت و ذاتش اونطوری شکل گرفته. اگرم برای بعدی عوض بشه یعنی تربیتش نبوده و شما آدم هم نبودین وباهم نمیساختین

سعی خودمو میکنم فقط میدونی چیه دلم میسوزه آدمی که حاضر نبود عکس منو خودشو پروفایلش بزاره و میگفت خ ...

خب اون حرفش نشونه مشکله در خودش یا خانواده ش یا هردو

کار الانشم هزارتا دلیل میتونه داشته باشه.. اصلا دیگه نمیخواد خودتو درگیرش کنی برو دنبال ساختن زندگی خودت