2733
2734
عنوان

قرص راکوتان برای جوش

80 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

بنظرتون اگه یه هفته قرص راکوتان مصرف کنم مشکلی داره ؟. عموزادم یه هفته خورده انگار پوستش شده عین اینه و بعد یه هفته که شبی یکی میخورد حالا ۵روزی یکی میخوره

بنظرتون منم ۱ هفته بخورم عوارض بدی داره؟ برا حاملگی هم حدودا ۷ ماه دیگه میخوام اقدام کنم

نخوریا عوارض داره خیلی

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص راکوتان اونم تو حاملگیی

قرص راکوتان در اصل داروی سرطانی ها بوده دیدن عه رو جوشم جواب میده 

واس تخمدان و رحمم مشکل ایجاد میکنه 

حتی دکترم بری میگه اگه خودت میدونی سالمی بعدشم باید یه سونوگرافی تا دکتر بگه میتونی استفاده کنی یانه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2728
2740
نه گفتم ۷ ماه دیگع اقدام میکنم  نه اینکه حامله باشم الان

خب میگم ضرر داره رفتم دکتر گفت قبل بچه دار شدن نباید خورد اختلال ایجاد میکنه برای تخمدان

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
نخور  خود دکتر اول میگه حامله ای یا ن بعد این قرصو میده

به من گفت اول بگو فعلا بچه دار که نمیخای بشی 

خسته شدم بس که جوش میزنم و هی خرج میکنم  گفتم شاید یه هفته مشکلی ایجاد نکنه

نخور اصلا

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱