2733
2734
عنوان

چقد پسرا بی احساس و عوضین

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 63 پست
دخترا بعد احساسی رابطه رو درنظر میگیرن مردا بعد ج.سیشو دختر طوری طراحی شده ک متعهد تر بمونه تا فرزن ...

منطقیه ها 

ولی به نظر من پسری ک واقعا دختریو دوست داشته باشه 

هیچوقت به خودش اجازه نمیده توی دوستی بخواد درخواست رابطه ی جنسی یا هر کوفت دیگه ایی کنه! 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بهتره ب هر پسری اعتماد نکنی 

همشون اینطوری نیس 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2728
کتاب خاصی هست که بخونم برام جالب شد این نظریه ها

در باب حکمت زندگی نوشته ارتور شوپنهاور

شوپنهاور ی فیلسوف بوده 

"اراده معطوف به حیات" سرچ کنین میاد

البته شوپنهاور خیلی ضد زن بوده و خودشم هیچ وقت زن نگرفته 

کتابای داروینم من جسته گریخته شنیدم و تو یوتیوب

خودم هنوز کتاب خاصی ازش نخوندم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

سر صبحی حوصله فمنیست بازی در اوردن ندارم 

ولی خب اگر منطقی باشی واقعا همشون بد نیستن 

پسر خوب هم کم نداریم 

ولی متاسفانه ۶۰ درصدشون هول و بدن 

۴۰ درصد خوب 

همدن ۶۰ درصد فاتحه خونده به ذهن ادم راجیشون 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2740
منطقیه ها  ولی به نظر من پسری ک واقعا دختریو دوست داشته باشه  هیچوقت به خودش اجازه نمیده ...

اون بخاطر خرد انسان هاست ک مارو از سایر حیوانات متمایز میکنه خب پسری ک اینکارو میکنه ب بعد حیوانیش نزدیک تره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

همه همینن فرقی هم نداره چه تربیت خانواده ای داشته باشه 

الان یه سری از کاربر ها شوهر خودشون رو مثال میزنن ولی اوضاع جامعه طوری هست که پشت هر مردی چند تا قلبی که شکسته وجود داره 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
اون بخاطر خرد انسان هاست ک مارو از سایر حیوانات متمایز میکنه خب پسری ک اینکارو میکنه ب بعد حیوانیش ن ...

شا پرستاری؟ 

حوصله کنکاش توی تاپیکاتون نداشتم 

گفتم از خودتون بپرسم

شا پرستاری؟  حوصله کنکاش توی تاپیکاتون نداشتم  گفتم از خودتون بپرسم

اره البته هنوز نرفتم سرکار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدن زن ها طوری طراحی شده ک میل ب فرزند اوری داشته باشن بخاطر همین احساس بیشتری دارن تا وابستگی ایجاد ...

اگر مرد احساس کمتری داره چرا همیشه مرد  دنبال زن هست ؟ در تمام حیوانات هم نر به دنبال ماده میدوه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
اگر مرد احساس کمتری داره چرا همیشه مرد  دنبال زن هست ؟ در تمام حیوانات هم نر به دنبال ماده میدو ...

چون ماده ها ک توانایی فرزند اوری دارن باید از بین جمعیت نر ها بهترین انتخابو بکنن تا فرزندشون سالم باشه

واس همین نر ها بیشتر میرن سمت ماده ها

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706