2733
2734
عنوان

چقد پسرا بی احساس و عوضین

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 63 پست
چون ماده ها ک توانایی فرزند اوری دارن باید از بین جمعیت نر ها بهترین انتخابو بکنن تا فرزندشون سالم ب ...

شما داری چند مورد متفاوت رو با هم ادغام میکنی . ترشح هورمون جنسی (تستسترون)که موجب تحریک میشه در نر سی برابر ماده هست و به همین خاطر نر به شدت تحریک پذیر تر از ماده هست . و اینقدر ماده رو تعقیب میکنه تا تحریک بشه . 

در حیوانات ، ماده نرِقویتر رو انتخاب نمیکنه . نرِ قویتر پیروز میشه و بقیه رو کنار میزنه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
شما داری چند مورد متفاوت رو با هم ادغام میکنی . ترشح هورمون جنسی (تستسترون)که موجب تحریک میشه در نر ...

خب ک چی منم همینارو گفتم🤔

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما داری چند مورد متفاوت رو با هم ادغام میکنی . ترشح هورمون جنسی (تستسترون)که موجب تحریک میشه در نر ...

ماده ها نر قوی تر رو انتخاب میکنن سرچ کن بخونی

مثلا تو پرنده ها رنگ دم نر ها مهمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ماده ها نر قوی تر رو انتخاب میکنن سرچ کن بخونی مثلا تو پرنده ها رنگ دم نر ها مهمه

وقتی نرها با هم میجنگن و نر قویتر بقیه رو فرار میده و خودش تنها می‌مونه دیگه برای ماده‌ها انتخابی نمیمونه . ناچار به انتخاب اجباری هستن . 

2728
وقتی نرها با هم میجنگن و نر قویتر بقیه رو فرار میده و خودش تنها می‌مونه دیگه برای ماده‌ها انتخابی نم ...

پرنده ها کجا باهم میجنگن اخه هر نژادی با نژاد دیگ فرق داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرنده ها کجا باهم میجنگن اخه هر نژادی با نژاد دیگ فرق داره

بسیاری از پرنده ها هم بر سر تصاحب ماده با هم میجنگن شما میتونی در فصل بهار جنگ گنجشکهای نر رو توی حیاط خونه مشاهده کنی . البته زندگی آپارتمان نشینی همین مشاهدات هم ازمون گرفته 

بسیاری از پرنده ها هم بر سر تصاحب ماده با هم میجنگن شما میتونی در فصل بهار جنگ گنجشکهای نر رو توی حی ...

شما مستندت گنجشک نر لب پنجرس؟ من مستند علمیشو دیدم کتابشو خوندم ://

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما مستندت گنجشک نر لب پنجرس؟ من مستند علمیشو دیدم کتابشو خوندم ://

عزیزم منم درس دانشگاهیش رو خوندم ، گنجشک رو مثال آوردم برای ساده تر شدن درک مفهوم . 

2740
عزیزم منم درس دانشگاهیش رو خوندم ، گنجشک رو مثال آوردم برای ساده تر شدن درک مفهوم . 

واقعا حالت خوب نیست فکر کنم

موفق باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکر کردم با آدم منطقی و فهیم بحث میکنم . چه اشتباهی بود این فکر !

کسی ک استدلالش گنجشکای لب پنجرس فکر نمیکنم انسان منطقی و فهیمی باشه درست میفرمایی👌

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی ک استدلالش گنجشکای لب پنجرس فکر نمیکنم انسان منطقی و فهیمی باشه درست میفرمایی👌

گنجشکهای لب پنجره هم جزیی از طبیعت هستن با رفتارهای کاملا طبیعی ولی کسی که در میانه بحث ناگهان شروع به توهین می‌کنه مشکل داره و نیازمند درمان هست . 

گنجشکهای لب پنجره هم جزیی از طبیعت هستن با رفتارهای کاملا طبیعی ولی کسی که در میانه بحث ناگهان شروع ...

کسی ک سر گنجشک ۴ ساعت ریپلای میزنه بیشتر نیاز درمان داره مشخصه کمبود داری و نمیخوای کم بیاری ولی از لحاظ اطلاعات پوچ و تو خالی هستی

دیگم ریپلای نکن حوصلتو ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی ک سر گنجشک ۴ ساعت ریپلای میزنه بیشتر نیاز درمان داره مشخصه کمبود داری و نمیخوای کم بیاری ولی از ...

حاظر به توهین متقابل  نیستم فقط تاکید میکنم شدیداً نیاز به درمان دارین . 

حاظر به توهین متقابل  نیستم فقط تاکید میکنم شدیداً نیاز به درمان دارین .

حاظر😂 اول برو رو املات کار کن حالا بعدا ب درمانم میرسیم

سواد نوشتن رو هم نداری متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706