2737
2734
عنوان

چقد پسرا بی احساس و عوضین

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 63 پست
حاظر😂 اول برو رو املات کار کن حالا بعدا ب درمانم میرسیم سواد نوشتن رو هم نداری متاسفانه

غلط تایپ کردن یک لغت بیانگر وضعیت روحی روانی فرد نیست . ولی بی دلیل عصبانی شدن و توهین کردن نشانگر دو قطبی بودن فرد هست . 

دوست میدارم و دوست دارم بهبود پیدا کنی .

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
غلط تایپ کردن یک لغت بیانگر وضعیت روحی روانی فرد نیست . ولی بی دلیل عصبانی شدن و توهین کردن نشانگر د ...

عزیزم من توهین نکردم شما شروع کردی ب گفتن اینک من باید برم خودم رو درمان کنم!پس برو برگرد ببین کی توهین رو شروع کرد

بعدم وقتی اطلاعات نداری سکوت کن و خودتو ضایع نکن

الان باز میگی دو قطبی مشخصه اصن حالیت نیست بیماری دوقطبی چی هست چ معیارایی داره فقط رو هوا یچیزی میپرونی

اینطوری خودت هی ضایع و ضایع تر میشی

واس خودت میگم

چیزی ک بلد نیستی توش نظری نده ک ابروت بره

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من توهین نکردم شما شروع کردی ب گفتن اینک من باید برم خودم رو درمان کنم!پس برو برگرد ببین کی تو ...

شما وقتی متوجه جملات گفته شده از طرف خودت نیستی من چی بگم . در جواب اینکه گنجشک رو برات مثال زدم توهین آمیز  این جواب رو بهم دادی که  «تو حالت خوب نیست» . نمیدونم معنای حرفت رو نمیفهمی یا بی اساس عصبی میشی . کسی که ناگهانی و بی اساس عصبی بشه و کنترل خودشو از دست بده دو قطبی هست . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
2728