2752
2734
عنوان

توی مسافرتیم شوهرم اشکمو در اورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 37 پست

وقتی این اخلاق شوهرتو میدونی 

از همون اول خودت بهش بگو 

ولی با آرامش بهش بگو که شر درست نکنه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
شوهرت دوست داره  اما فک کنم از این مدل شوهراس که چشمشون به چهار نفر خصوصا خانوادشون می افته جو ...

اه اینقد بدم میاد از اینجور مردا 

ماهم یکی تو آشناهامون داریم تا میرن پیش خونوادش از این رو ب اون رو میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرت دوست داره  اما فک کنم از این مدل شوهراس که چشمشون به چهار نفر خصوصا خانوادشون می افته جو ...

اره فکر کنم همینجور که میگی هس جوگیر شده الان چیکار کنم برم پیشش بخوابم یا همیجوری برعکس بمونم 

2731

اون پسرک بیشتر حرص منو دراورد..اخه بتوچه یه ذره بچه..ایییشششش

میگن تو بهشت 🏞یه ظرف بزرگ سیب زمینی سرخ کرده میزارن جلوت 🍟هربار که برمیداری یه فرشته دستتو ناز میکنه🧚‍♀️ میگه زیاد درست کردم 😍واسه ی خورشت هم نیست☺ با خیال راحت بخور😋😇 (جدید نیستم دوبار ترکیدم😒)
اون پسرک بیشتر حرص منو دراورد..اخه بتوچه یه ذره بچه..ایییشششش

انقدر دلم میخواست بگیرم بزنمش 

مامانش به شوهرم میگفت به من خورد من خوردم به به زنت پسرش میگفت نه دروغ میگن 

انقدر دلم میخواست بگیرم بزنمش  مامانش به شوهرم میگفت به من خورد من خوردم به به زنت پسرش میگفت ...

نکبتو یه دل سیر بزنی ادم شه😖

میگن تو بهشت 🏞یه ظرف بزرگ سیب زمینی سرخ کرده میزارن جلوت 🍟هربار که برمیداری یه فرشته دستتو ناز میکنه🧚‍♀️ میگه زیاد درست کردم 😍واسه ی خورشت هم نیست☺ با خیال راحت بخور😋😇 (جدید نیستم دوبار ترکیدم😒)
بچه جاریت چقدر نکبت و اشغال  و شوهرت چقدر بچه 😳این عتیقه هارو ازدواج میکنین و زندگی ؟؟؟؟؟

نمیدونم چی بگم اعصابم خیلی خورده همه چیو قشنگ کوفتم کرد همون میموندم خونه بهتر بود 

الان برو پیشش بگو نمیخواستم بحث بشه راستی یکم اسفند دود میکردین بعدا هم با اون فضول جایی نرو 

از بس گریه کردم چشام ورمه مردم میان مسافرت خوش بگذرونن دلشون شاد بشه اون وقت من اینجوری باید گریه کنم شانس ندارم اگه داشتم زندگیم این نبود 

2706