2737
2739
عنوان

حالم بده لعنت به کنکور 💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه نیگم کاش مرد بودم توانایی یه چیزی داشتم عقدمون ا اینا میگرفتم😐😂

خدا نکشتت وسط گریه خندیدم😂😂

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
خدا نکشتت وسط گریه خندیدم😂😂

بخدا جدی میگم منم عین توام بعد میگم کاش پسر بودم میرفتم سربازی طی دو سال زن میگرفتم بچه دار میشدم حقوقم دو برابر میشد بعد هی اونجا خلاف میکردم بعد اضافه خدمت میخوردم و تا آخر عمر سربازی بودم و حقوق میگرفتم تازه زندگی داشتم😂😂خوشبحال پسرا

2731
بخدا جدی میگم منم عین توام بعد میگم کاش پسر بودم میرفتم سربازی طی دو سال زن میگرفتم بچه دار میشدم حق ...

زنو بچه رو چرا بدبخت میکردی ت ک میخاسی بمونی اونجا😂😂

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
به مراد دلم می‌رسیدم پولم داشتم کارم داشتم خونه سازمانی هم میگرفتم😐😂دیگه کار از این بهتر

نه والا بیا بریم تغیر جنسیت بدیم😂😂 

من پسر بودم بخدا ی نیسانی چیزی میگرفتم روش کار میکردم بعد میریدم به کنکور😂

نه والا بیا بریم تغیر جنسیت بدیم😂😂  من پسر بودم بخدا ی نیسانی چیزی میگرفتم روش کار میکردم ...

من پول داشتم انجام می‌دادم ولی حیف ندارم😂بعد یه زنجیر میخریدم با شلوار از این مچ دارا در خونه دخترا میشستم برا خودم مخ زنی😂😂 خدایا چه حکمتیه منو کردی دختر که باید برا کنکور بخونم😐تهش هیچ گوزی نمیشم بای شوهر کنم یه مرد هندونه سر😂😂😂

2740
من پول داشتم انجام می‌دادم ولی حیف ندارم😂بعد یه زنجیر میخریدم با شلوار از این مچ دارا در خونه دخترا ...

دهنت دخترررررر ای خدا😂😂😂😂😂😂😂 

رشتت چیه😂

تجربی بنظرت من افسرده رشتم چیه😭😂

عاشقتم یعنی😂😂😂 پشت کنکوری

عاشقتم یعنی😂😂😂 پشت کنکوری

سال آخرم تهدیدم کردن قبول نشم میدنم شوهر😭😂منم ب کلمه برا کنکور نخاندم البته هیچ خریم حاضر نیست بگیرم😂😂😂😂😂😭😭😭

فقط جهت تهدیده البته برا من دلخوشیه

2706