2733
2734
عنوان

حالم بده لعنت به کنکور 💔💔💔

653 بازدید | 40 پست

بعد لعنت به من و تنبلیم:) 

خاک تو سرم حقیقتا احساس پوچی میکنم 

چیکار کنم خدایا چجوری ی امیدی پیدا کنم گوشیو بزارم کنار 

اخه من تو ی ماه چیکار کنم😭 

چرا سه ماه خوندنو ول کردم  که الان باید قید علاقمو بزنن فقط بگم کاش یچیز قبول شم😭💔 

واقعا شاید از نظر بعضیا چیز کوچیکی باشه ولی من حالم بده واقعا دلم مرگ میخاد شرایطه اینکه باز بمونم پشت ندارم

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کنکور به این آسونی

چند ساله ازت کنکورت میگذره مادرجان

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2731
درخواست بده ت خود منی منم همین مشکل دارم ولی سوالات هست ۷۰ درصد اضمینی

سوالات چی

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2740
من همین امسال کنکور دارم مادر جان

روحیه مثبت اندیشت عالیه

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
مسخره میکنی مادر جان خجالت بکش مادر جان 

😂😂💙

ر.ی.دم ت کنکور کاش میشد طراحان با گیوتین سرشونو قطع کرد😐😂

فعلا که اونا دارن با سوالاشون دهن مارو صاف میکنن😂

2706