2737
2739

خیلی مرد خوبیه خیلی محبت میکنه کم نمیزاره ولی خب همه فامیل با ازدواج من مخالف بودن میگفتن خانوادش خوب نیس پول نداره گشنه میمونی ولی برعکس اینا شد من بیشتر از همشون خرج میکنم با محبته شوهرم ولی خب وقتی میان خونم با اخم‌میشینن قبل ازدواجم با شوهرم دعوا کرده بودن گفته بودن یه کارگاه داری اندازه طویله یا گفته بودن عین دختر هستی هیچی نداری 

حالا شوهرم بعد ازدواج کینه رو گذاشت کنار با همه اشتی کرد ولی وقتی میان خونم و میرن میدونم که از هر کلمه شوهرم به چیزی برداشت میکنن😔😔شوهرم اگه مهمون بیاد باهاشون حرف میزنه ولی فامیلای من برعکس هستن همه یکجا هم جمع شن لال میشینن حرفی نمیزنن وقتی شوهرمم حرف میزنه حرف درمیارن مثلا الان داییم اینا اومده بودن شوهرم در مورد رسیدگی به سگ و گربه حرف می‌زد که پای سگ شکسته بود بردم این همه خرجش کردم داییم با یه مدل قیافه ای نگا می‌کرد انگار ..... میدونم‌وقتی بره خونه میگه گمپوز در کرده بزرگ حرف میزنه تو پول داری اخههههه😔😔

اینم‌بگم فامیلامون خیلی پولدارن خیلی ولی اصلا خوشبخت نیستن زن های همشون خیانت کرده بهشون ولی عین خیالشون نیس اگه من بودم شوهرم خیانت می‌کرد میگفتن طلاق بگیر

نمیتونم به شوهرمم بگم کم حرف بزن چون مهمونم میاد نمیشه که میزبان ساکت باشه 😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامانم مگه میراره؟؟

زندگیه خودته نه مادرت 

مامان من بعضی مواقع سعی دارا منو باخودشون بکشونن ببرن شهر خانوادش ولی من نمیرم یا زیاد نمیرم خونه اقوام مادر پدریم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توراهی دارم 😍🥰🤰🏻👼🏻