2733
2734
ویویویوسوسنسنتیتبنبنزدزووژوژوژویوسویوژ پشمانم پرانممم برگانمممم وایی داییی برگشتی  وایی چه ع ...

خنثی

فقط 43 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خوشحالم روحیاتت دریغ از اینقدر تغییر نکرده 🤣😭😭 این همه زحمت کشیدم پاره کردم توی یه کلمه ۴ حر ...

میخوای بدوزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
2731
میخوای بدوزم؟

نخیررر خیلی ممنونممممم دیگه چه خبر دایی چیکارا میکنیی😂

واستا از تغییرات خودم بگم بچه ها گفتن در حرف زدن بزرگتر و عاقل تر شدم گویا😂😔 ولی خب الان دیدمت تنظیمات حرف زدنم برگشت به تنظیمات کارخونه🥰

{<army>}i am a queen card you wanna be the queen card ? 
نخیررر خیلی ممنونممممم دیگه چه خبر دایی چیکارا میکنیی😂 واستا از تغییرات خودم بگم بچه ها گفتن در حر ...

فوکولی دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
واااایییی انقد کم جواببب نباشید لطفا😇🤣 فوکول باز لقب جدید؟🥲🥹😭🤣

یس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دایی تو یه درونگرایی؟ خیلی ارومیی😭😂  شاید توی دنیای واقعی هم مثلا همین عید توی مهمونی خیلی خا ...

خانوم؟🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس اقا؟😭😭

خانومم اونم چه خانومی🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومم اونم چه خانومی🤣

وایی 🤣 در وصف همین بودم دیگه خیلی خانوم یه گوشه این پا روی اون پا دستشو روی زانو هر چی که بهش تعارف میکنی نه خیلی ممنون 😭🤣🤣

خانومم اونم چه خانومی🤣

دایی میخوام یه سوال بپرسم که جوابشو میدونم ولی بازم میپرسم واسه اموات حتی من؟🥹😂😂به این مظلومی ساکتی  دختربه ایین خوبی  😂

2706