2733
2734
ویویویوسوسنسنتیتبنبنزدزووژوژوژویوسویوژ پشمانم پرانممم برگانمممم وایی داییی برگشتی  وایی چه ع ...

خنثی

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای خوشحالم روحیاتت دریغ از اینقدر تغییر نکرده 🤣😭😭 این همه زحمت کشیدم پاره کردم توی یه کلمه ۴ حر ...

میخوای بدوزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
میخوای بدوزم؟

نخیررر خیلی ممنونممممم دیگه چه خبر دایی چیکارا میکنیی😂

واستا از تغییرات خودم بگم بچه ها گفتن در حرف زدن بزرگتر و عاقل تر شدم گویا😂😔 ولی خب الان دیدمت تنظیمات حرف زدنم برگشت به تنظیمات کارخونه🥰

{<army>}i am a queen card you wanna be the queen card ? 
نخیررر خیلی ممنونممممم دیگه چه خبر دایی چیکارا میکنیی😂 واستا از تغییرات خودم بگم بچه ها گفتن در حر ...

فوکولی دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واااایییی انقد کم جواببب نباشید لطفا😇🤣 فوکول باز لقب جدید؟🥲🥹😭🤣

یس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دایی تو یه درونگرایی؟ خیلی ارومیی😭😂  شاید توی دنیای واقعی هم مثلا همین عید توی مهمونی خیلی خا ...

خانوم؟🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس اقا؟😭😭

خانومم اونم چه خانومی🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومم اونم چه خانومی🤣

وایی 🤣 در وصف همین بودم دیگه خیلی خانوم یه گوشه این پا روی اون پا دستشو روی زانو هر چی که بهش تعارف میکنی نه خیلی ممنون 😭🤣🤣

خانومم اونم چه خانومی🤣

دایی میخوام یه سوال بپرسم که جوابشو میدونم ولی بازم میپرسم واسه اموات حتی من؟🥹😂😂به این مظلومی ساکتی  دختربه ایین خوبی  😂

2706