2737
2734
عنوان

چقد عیدی گرفتیدد🥲😂

19256 بازدید | 52 پست

من امسال همش با (توهم عیدی میخوای؟)(عیدی برای چیته دیگه وقت شوهر دادنته)(بزرگ شدی دیگه تو باید عیدی بدی به ما) مواجه بودم😂ولی بعضیا عیدی دادن خدایی

منم عکس گرفتم که بفرستم واسه داداشم

مطمئنم اینا تا اخر فروردین نمیمونن. مامانم ازم میگریتشون😂

میخوام خرجشون کنم برای ی کار خیری. ی بخشیشم میخوام کتاب کنکور بگیرم

شما عیدی گرفتید؟ 

ایندفعه ریسک میکنم. قول میدم. هر چی شد شد... مهم اینه که پشیمون نشم از انتخاب هایی که نکردم بخاطر ترس و تنبلی...                                                                                                                                                   ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یک تومن😿

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2738

ایندفعه ریسک میکنم. قول میدم. هر چی شد شد... مهم اینه که پشیمون نشم از انتخاب هایی که نکردم بخاطر ترس و تنبلی...                                                                                                                                                   ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!

500 مامانبزرگم زد ب حسابم باز 100 تومن دستی داد  

100 خاله بزرگه 

100 خاله کوچیکه 

100 شوهر خاله 

100 دایی بزرگه 

100 دایی کوچیکه 

300 رفیق مامانم تو پاکت داد 

100 از داداش کوچیکم گرفتم 

همین 

من 19 سالمه ولی هنوز ب چشم بچه میبیننم😂 

2706