2733
2734
عنوان

چقد عیدی گرفتیدد🥲😂

| مشاهده متن کامل بحث + 19258 بازدید | 52 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من ۵۰تومن پدرهمسرم دادن مارسم نداریم به بزرگاهدیه بدن ولخرجی کنن تا۱۵سال یاتازه عروس دومادا  اماعیدی زیاددادم به بچه هافامیل

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
عزیزم فقط یتومن عیدی گرفتی تو فکر اینی بدی ب فقیر فقرا فک کردم یه ۲۰میلیونی عیدی گرفتی خخخخ بزار کنا ...

نیاز نیست حتما پول هنگفت داشته باشی که یاد نیازمندا کنی. دم اسی گرم که با همین پولی هم که داره به فکر کار خیره.

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
2742

من ۶۰۰ بابام داد به خودم ۲۰۰ به دخترم ،۳۵۰ برادرشوهرم به خودم داد ۵۰ به دخترم ،۲۰۰ خواهرشوهرم به دخترم،۱۰۰ یکیشون داد،خونه پدرشوهرم نرفتیم فک کنم ۴۰۰-۵۰۰بده ،یه خواهرشوهرم یه دست لباس خونگی برای دخترم خرید ،یکیش یه گلدون کوچیک چوبی برا دخترم ،یکیش هم ۵۰ داد به دخترم،۲۰۰ مامانبزرگم داد به خودم ۵۰ به دخترم ،۱۵۰ عموم داد،۵۰ داییم داد به دخترم ،۴۰ خواهرزاده شوهرم داد،خواهرم رو امروز می بینم وفک کنم ۱۰۰-۱۵۰ به دخترم بده 

ولی درکل خودمون  به خیلیا  عیدی می دیم

عزیزم فقط یتومن عیدی گرفتی تو فکر اینی بدی ب فقیر فقرا فک کردم یه ۲۰میلیونی عیدی گرفتی خخخخ بزار کنا ...

واقعا نشستی شمردیشون؟؟ من هنوز نشمردم🤲😐

اون بیست دلاری حدودا یک و دویست میشه. بقیشونم ی تومنه

پنج  تومنم توی کارتم دارم. ولی نمیخواستم بگم چون نیازی نیست! برای کار خیر کردن نیازی نیست میلیاردر باشی😐تو حتی نمیدونی من میخوام برای چی استفادش کنم

امیدوارم سال جدید سال رشد فکریت باشه😐 

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
واقعا نشستی شمردیشون؟؟ من هنوز نشمردم🤲😐 اون بیست دلاری حدودا یک و دویست میشه. بقیشونم ی تومنه پن ...

ایشالا شما بیشتر رشد کنی تا تنهایی بتونی تصمیم بگیری با ۱تومن چیکارکنی تو سایت کمک نخای😐

ایشالا شما بیشتر رشد کنی تا تنهایی بتونی تصمیم بگیری با ۱تومن چیکارکنی تو سایت کمک نخای😐

من کمک نخواستما🥲😂

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
2740