2733
2734
عنوان

همسایه پایینی اومد بالا گفت می خوام ازتون شکایت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3856 بازدید | 147 پست
حالا واقعا می تونه شکایت کنه که بچه ها روزی ده دقیقه شاید بدو بدو می کنند؟

شدنیش که میشه

به جرم مزاحمت و سر و صدا

خب یه ۱۰ دقیقه که نیست

هر روز و پر تکراره

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شکایت کردید؟ چی شد؟

همسایه ما عجیب بودن، پسر بچه و زن و شوهر شر و غیر قابل تحمل که ما و بقیه رو عاصی کرده بودن،لحظه ای خدا به سر شاهده آرامش نداشتم و دائم از خونه بیرون میرفتم و فقط وقت خواب می اومدم که اینا خواب باشن!!! 

شکایت کردیم، اون ها رفتن دادگاه و در نهایت رضایت دادیم و اون ها هم تعهد دادن! 

من میگفتم بهشون، نمیگم بچه رو ببند ولی تو 24 ساعت تو دو سه ساعت بچه رو کنترل کن، بهش بگو ندو، جیغ نزن، نپر، سقف ما ترک برداشته از دستشون! حساب کن!!!!! ولی گوش نمیدادن

والا بعضیا رد دادن دختر من3سالشه یه بار گریه میکرد میخواست با گوشی بازی کنه منم گفتم تنبیهی گوشی نمی ...

اون خدا براش میسازه سال دیگه دهنش اسفالت میشه با بچه خودش بعد شما برید شکایت 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2731
چه ربطی داره آزار همسایه یک دقیقه هم حق الناسه و گناهه بچه رو نمیتونه کنترل کنه بره همکف یا ویلایی خ ...

حق الناس اینا که با ایرادا بنی اسراییلی همسایه ای که روزی۳ساعت خونس و نهایت بچش ۱۰دقیقه میخواد بدو،بری ناراحتش کنی ،دورزجونشون اسب که نیستن ۳ساعتشم بدوان،اگ طول روز خونه بودن اگ ساعت استراحت بود اوی،ولی نمیشه دایمبه بقیه غر زد،کسی که نمتونه تحمل کنه نباید بره اپارتمان،شده قضیه همسایه روبرویی ما بنده خدا یه زن تنهاس،پسرشم پرستار که یا شیفته یا خونه خواب،بعد هفته ای یبار نوش در حد یه شام میاد اینجا،سریع مدیر ساختمون که طبقه مایینشونه میاد بالا،میگم این بدبخت تو طول هفته انگار خونه نیست،اون یه شبم یه بچه ۲ساله چقدر نیتونه ازار بده که نمتونی تحمل کنی،دایم درحال نق زدن به بچه هاس،مجتمعیم تو محوطه تابستونا بچه ها بازی میکنن دایم میپره بهشون،کلا با بچه وکوچکترین صدایی که اصلا به گوش ما ننیرسه وتوجه نداریم مشکل داره

حق الناس اینا که با ایرادا بنی اسراییلی همسایه ای که روزی۳ساعت خونس و نهایت بچش ۱۰دقیقه میخواد بدو،ب ...

معلومه هنوز به همسایه بد گرفتار نشدی همسایه ما از ساعت ۳ تا آخر شب فقط یورتمه میرفتن اینم بگم باید طبقه بالایی رو سرت بدو بدو کنه یا بپره که دستت بیاد ۵ دقیقش هم سرسام اوره الان همسایه بالاییمون رعایت میکنه گاهی مهمون دارن ی روز کامل بچه ها رو سرمون میدون و سر و صدا داره اما میدونم که  کاری از دستشون بر نمیاد و اعتراض نمیکنم اما وقتی میشه روتین روزانه نشانه بی مسعولیتی و بیشعوریه

گفت من دفتر حقوقی کار می کنم... مثلا خواست منو بترسونه.. به چه جرمی؟؟ دویدن بچه؟

نه بجرم ایجاد مزاحمت ،بله میتونه شکایت کنه . شما باید حتما طبقه همکف خونه بگیری تا بجه هاتون بزرگ بشن 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭

این شکایت ها وارد نیست 

می خواسته بترسونه ولی شما هم رعایت کنید حتما خیلی ذله شده 

اگه این دفعه اومد بگید همینه که هست بفروش برو

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد

من طبقه ششمم، بچه مم پسره، ۵ سالشم هست، و فوق العاده پر انرژی و شیطون. ولی انقدددددد من و باباش بهش تذکر میدیم که ندو ندو اروم راه برو دیگه ۹۰ درصد رعایت میکنه، 

ولی باید پذیرفت که بچه ذاتش بچس و باید بدو بدو کنه، جبر زندگی همه رو آپارتمان نشین کرده و این وسط بچه ها چه گناهی دارن؟؟؟ یه کم صبر و درکمون رو بیشتر کنیم، همسایه بالایی ما دائم بچش میدوه ولی من اصلا برام مهم نیست چون بچس، بچه اسمش روشه

نمیدونم در چه حده ولی بخدا ماهم یک مدت مستاجر طبقه بالاییمون روانیمون کرده بودن رسما انگار اسب سوار ...

مال ما شیهه هم میکشه گاهی اوقات 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2706