2737
2734
عنوان

مانتوم یه سوراخ کوچولو شده

117 بازدید | 12 پست

یه سوراخ ریز، بهترین مانتوم بود، دیگه استفاده نکنمش؟ خودش سیاهه شلوارمم سیاهه

از درد گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی که چه دردیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

بدین دست خیاط رفو کنه

اگر کوچیک باشه و نخ همرنگ خیلی مشخص نمیشه

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
نمیشه پشتشه

بابا من دامنمو خیاط سوزوند رنگشم طوسی بود. بعد رفو کرده بود من نفهمیدم اصلا. تا اینکه شستم موقع اتو دیدم. لباس تو که مشکیه اصلا دیده نمیشه. بده خیاط رفو کنه برات

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟

از این نگین های حرارتی بگیر یا گیپور دوزی کن روش 

یا یک متر پارچه خامه دوزی بگیر پایینش و سر مچ آستین ها کار کن 

نمیدونم متوجه شدی چیکار کنی یا ن

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !