2737
2739
عنوان

به ماتریکس باور دارین🤔😂

114 بازدید | 21 پست

یعنی درگیر مادیات شده باشیم و هدف اصلی مون یادمون رفته باشه و این حرفا ؟

من خیلی وقتا فکر میکنم که چرا زندگی میکنیم و آخرش که چی و اینا فکر کنم دارم خل میشم

ن چون هیچوقت دنبال مفهوم دقیقش نبودم زیاد اهمیت نمیدم

کسی میدونه فلاانی از ماتریکس خارج شد یعنی چ؟  

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ب نکته ی خوبی اشاره کردی. 

ما اومدیم برای اینکه ب خدا برسیم تلاش کنیم. شبیه خالقمون کنیم خودمونو زیباس

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2740
ن چون هیچوقت دنبال مفهوم دقیقش نبودم زیاد اهمیت نمیدم کسی میدونه فلاانی از ماتریکس خارج شد یعنی چ؟ ...

منم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم وقتی میگن که طرف از قید و بند مادیات رها و آزاد شده باشه یا یه همچنین چیزی

یعنی اون جذابیت های زودگذر و بی هدف دنیا برای اهمیتی نداشته باشه و پی کائنات و این چیزا باشه

نمیدونم البته من اطلاعات ناچیزی دارم

ببین فکر شب و روز من اینه افسردگی گرفتم... نوبت مشاوره دارم بعد تعطیلی ها دارم نابود میشم🥺

اِ یکی مثل من پیدا شد منم آرامبخش میخورم حالا من عزیزترین فرد زندگیم و تنها کسی که داشتم رو هم از دست دادم فکر اینکه کجا رفته و دیگه هیچوقت نمیتونم ببینمش داغونم کرده و فکر اینکه روح و این چیزا اصلا وجود نداره اون نابود شد منم نابود میشم منو به وحشت انداخته

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
ب نکته ی خوبی اشاره کردی.  ما اومدیم برای اینکه ب خدا برسیم تلاش کنیم. شبیه خالقمون کنیم خودمو ...

ولی واقعا انسان های انگشت شمارین که الان پی این هدف باشن

همه درگیر کار و زندگی و بدبختی و مشکلات وقتی برای این چیزا نمی‌مونه 

منم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم وقتی میگن که طرف از قید و بند مادیات رها و آزاد شده باشه یا یه همچنین چ ...

منم میبینم وقتی کسی شاده یا اتفاق خوبی براش افتاده میگن

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
ن چون هیچوقت دنبال مفهوم دقیقش نبودم زیاد اهمیت نمیدم کسی میدونه فلاانی از ماتریکس خارج شد یعنی چ؟ ...

یعنی در قید و بند مادیات نبودن و درگیر هر تبلیغ که واسه کالا یا هرچی میشه نباشی بنده کسی نباشی آزاد باشی ،،فقط رشد و پیشرفتت  برات مهم اونم نه مادی درونی به ذهن و بدنت برسی که توسط همون قدرتای بزرگ که معلوم نیست میان کنترل نشی

2706