2737
2739
عنوان

به ماتریکس باور دارین🤔😂

| مشاهده متن کامل بحث + 115 بازدید | 21 پست
ن چون هیچوقت دنبال مفهوم دقیقش نبودم زیاد اهمیت نمیدم کسی میدونه فلاانی از ماتریکس خارج شد یعنی چ؟ ...

فکر کنم معنی ماتریکس یعنی کارهایی که همه آدم ها براساس نظم جهانی انجام میدن مثل مدرسه رفتن یا کارایی که همه آدم ها انجام میدن 

بعد به کسی که یکی از این کارهارو انجام نمیده میگن از ماتریکس خارج شده 

فهمش هم برای خودم سخت بود نمی دونم درست تونستم شمارو در جریان بذارم یا نه 🤣

یعنی قدرت های جهانی بهمون میگن فلان کارو بکن و در واقع دارن مارو کنترل میکنن

اِ یکی مثل من پیدا شد منم آرامبخش میخورم حالا من عزیزترین فرد زندگیم و تنها کسی که داشتم رو هم از دس ...

ایوای خدا رحمتشون کنه 🖤

به هر حال ما خودمون هم قرار نیست تا ابد بمونیم و رفتنی هستیم همه هیچ چیز دائمی نیست

منم خیلی به بعد مرگ فکر میکنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولی واقعا انسان های انگشت شمارین که الان پی این هدف باشن همه درگیر کار و زندگی و بدبختی و مشکلات وق ...

خخب یک حقیقتی هست ک همه ی ادم هاجزخالدین درجهنم ماموران ملایکه ای دارن ک اونها رو ب سمت خدارشدمیدن

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
فکر کنم معنی ماتریکس یعنی کارهایی که همه آدم ها براساس نظم جهانی انجام میدن مثل مدرسه رفتن یا کارایی ...

نه اینکه موافق این باشم که کلا مدرسه و اینا کنار گذاشته بشه ولی اکثرا ما آدما یه الگویی رو بدون آگاهی دنبال میکنیم 

و آنقدر درگیر پول و کار و مادیات میشیم تموم زندگیمون که نمیدونیم چطوری میگذره

2728
اِ یکی مثل من پیدا شد منم آرامبخش میخورم حالا من عزیزترین فرد زندگیم و تنها کسی که داشتم رو هم از دس ...

این چیزا تو ذهن منم هست واقعا روی روحیه ام اثر بدی گذاشته

این که فکر میکنم دنیا کلا پوچه!

منم بابامو از دست دادم واقعا فکر میکنم ممکنه یه بار دیگه ببینمش

اصلا این جهان چیه

کسی که میمیره کجا میره 

ما توسط چه کسانی کنترل میشیم

خلاصه خیلی چیزای دیگه🫠🫠