2733
2734

ژست خفن و سیس عقاب میگیرم انکار مثلاً خواننده برای من می‌خونه😕😂

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم ک اهنگ گوش میده جوگیر میشه میره ی دنیایه دیگه😂 حالا وقتی اهنگ گوش میدی معمولا چیو تصور میکنی؟

اها 

من اهنگایی ک ریمیکس خفن باشه صداشو بلند میکنم حس میکنم تو ماشین مورد علاقم نشستم با ۱۲۰ تا سرعت تو جاده دارم‌میرم و خیلی ام رانندگی شاخی دارم

جای خواننده و بلاگر اینستا که دابسمش میره و هزار کوفت دیگه خودمو تصور می‌کنم بعضی وقتام فک میکنم کنسرت خودمه همه جمع شدن و بعضی وقتام کنار ساحل خودمو میبینم و دوستام با لذت گوش میدن اما همین ک آهنگ تموم میشه میبینم که تو اتاقمم🥴🥴😂🤣

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
2731
جای خواننده و بلاگر اینستا که دابسمش میره و هزار کوفت دیگه خودمو تصور می‌کنم بعضی وقتام فک میکنم کنس ...

😂😂یا وقتایی که تصور میکنی دکتری جون ی نفرو نجات دادی همه تحسینت میکنن درحالی که درمورد پزشکی گوزم بارت نیس😂😂

🌊🧠
2740
قبلنا خیلی میرفتم تو فضا با اهنگ و هندزفری ....😎 داشتم به جنون میرسیدم...🤦😩 خداروشکر ترک کردم د ...

کار خوبی میکنی

خودمم الام بیشتر تو رویا زندگی میکنم تا واقعیت

🌊🧠
😂😂یا وقتایی که تصور میکنی دکتری جون ی نفرو نجات دادی همه تحسینت میکنن درحالی که درمورد پزشکی گوزم ...

من تو رویام تا آمریکا رفتم به عنوان بهترین دکتر🤣یا بهترین خواننده 

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂

هیچ جوری😂😂

از صدای بانو هایده لذت میبرم‌ میرم قدیما تو اون حال و هوا

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706