2752
2734
عنوان

این سوال رو ازدخترا نپرس🔴....

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اصلا اونجوری نیستم گذشتش ب من چ ربطی داره اخه ولی دوس دارم بدونم ک چطور با ادم قبلی اشنا شد و چطو ...

ببین کنجکاوی زیاد باعث میشه آدمای یه نتیجه گیری های اشتباهی انجام بده،همین که چی شدازش جداشد تبدیل به یه نتیجه گیری میشه ....

احترام احترام میاره....
ببین کنجکاوی زیاد باعث میشه آدمای یه نتیجه گیری های اشتباهی انجام بده،همین که چی شدازش جداشد تبدیل ب ...

نه من اهل نتیجه گیری نیستم چون خودمم برام پیش اومده دست خودم نبود تو یه رابطه ای بودم ک نمیتونستم ازش بیام بیرون

ادم انسانیت و  ذات طرفو بفهمه دیگ حله اونقد حساس نمیشه چون میدونه چ ادمیه

چون نتونسته بود جذبت کنه...

راستش خیلی ادم خوب و با شخصیتی بود ولی هم از ظاهرش خوشم نیومد هم شل و ول بود هم از مادرش خوشم نیومد و اینکه خونش با مادرش تو یه ساختمون بود من دوس نداشتم نزدیک باشم

نه من اهل نتیجه گیری نیستم چون خودمم برام پیش اومده دست خودم نبود تو یه رابطه ای بودم ک نمیتونستم از ...

گذشته برای گذشته است به فکر زمان حال باش که تو واون مقابل هم هستید وبه فکر یه شروع تازه وساختن یه رابطه قشنگ هستید...

احترام احترام میاره....
راستش خیلی ادم خوب و با شخصیتی بود ولی هم از ظاهرش خوشم نیومد هم شل و ول بود هم از مادرش خوشم نیومد ...

ببین کل حرف اینه اون مرد جذابی که میخواستی نبود،اون مردونگی لازم رو نداشت وتو ازش انرژی مردونه دریافت نکردی...

احترام احترام میاره....
بله ایشون کلا شل و ول حرف میزد انگار و لاغر بود ولی همه میگفتن خوبه قشنگه متاسفانه به دل من ننشست

دخترا به خیلی چیزا توجه می کنن،وبیشتر پسرا ازش بی خبرن،به نحوه راه رفتن،به کفش ها،به طرز حرف زدن،رنگ بندی لباس و....

احترام احترام میاره....
2706