2733
2739
عنوان

این سوال رو ازدخترا نپرس🔴....

2638 بازدید | 133 پست

آقایون محترم چه تومرحله ی جذب وآشنایی وچه توی رابطه این سوال رو ازدختر نپرسید...شاید بگید این یه سوال عادیه وحرف خاصی نیست ولی  پشتش دلیل وجود داره....

ازش نپرسید که(آیا پارتنر یا دوس پسر داشتی ؟)

این جا دوحالت واست پیش میاد،یکیش اینه داشته وبهت میگه نداشتم....واین حرف تورو یه آدم حساس نشون می ده ....

حالت بعدی این جوریه که کسی توزندگیش نبوده ولی ناخودآگاه بهت جواب میده که آره داشتم،این حرفو می زنه چون میخواد ببینه واکنشت چیه...خدا ذهن زن ها رو جوری آفریده که همیشه دوست دارن توهرچیزی امتحانت بکنن...واین سوال برای توضرر داره....

چون که ذهنت مسموم میشه ودیگه نمی تونی اونجوری که باید به اون دختر که بهش  علاقه داری توجه بکنی...وپس ذهنت یه حالت بی اعتمادی بهش داری

خیلی از رابطه هابه خاطر همین چیزهای کوچیک ازهم پاشیدن....

مطلب بالا واسه همه صدق نمی کنه ولی اکثرا هم چین اتفاقی می افته وباعث شکستن یه دل میشه...

تو وقتی یه نفر انتخاب کردی جستجوی زیاد توگذشته ش درست نیست وقاضی هم خداست ونمیشه کسی رو قضاوت کرد،واگه آدم درستی باشی اون با توجه به آدمای گذشته بیشتر قدرتو می دونه ورابطه ی قشنگی رقم می خوره....

تمام

احترام احترام میاره....

بنظر من که همه چیز همون اول شفاف سازی بشه بهتره

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احسنت مطلب خوبی بود

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
یادمه یبار تو تاپیکی به من حرف زشتی زدی ولی رحم کردم و نی نی یار رو تگ نکردم اما هر چقدر فکر میکنم ...

تودعوا خیرات پخش نمی کنن،وقرارنیست هر روز دعوا کنیم

احترام احترام میاره....

دقیقا به شدت موافقم

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2738
مردها دنبال دخترای دست نیافتنی، سنگین و پاک هستند. در وجود. مردها این تمایل ذاتیه

نه ربطی به جنسیت نداره ولی کلا کسی که خیانت نکنه و اینا به ذات مربوطه نه گذشته 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
یادمه یبار تو تاپیکی به من حرف زشتی زدی ولی رحم کردم و نی نی یار رو تگ نکردم اما هر چقدر فکر میکنم ...

واقعا؟ 😑

این حرفا برای یه رابطه لذت بخش لازمه

بله درسته کاش بعضیا بفهمن

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
2706